Ddr4 32gb 4000mhz Cl18 Kit (2x16gb) G.skill...
G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavit...
Reference: 62815
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 64 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 64 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Zakasnitev SPD | 15 |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Hlajenje | Hladilno telo |
G.Skill Ripjaws V F4-4000C18D-32GVK. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavit...
KINGSTON FURY BEAST KF552C40BBK2-64 je 64GB (2x16GB) 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5200 CL40 SDRAM ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 128 GB |
| Postavit... |
G.Skill Trident Z F5-6000J3040G32GX2-TZ5K. Komponenta za: PC RAM pomnilnik: 64 GB Postavitev pomn...
G.Skill F5-7600J3646G16GX2-TZ5RK. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavi...
GSKILL Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6400MT/s DDR5 CL32 (F5-6400J3239G32GX2-RS5K) ram pomnilnik
RIPJAW...
Modul Flare X5 je v anodizirani mat črni barvi z minimalističnim dizajnom v sti...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
| Značilnosti | ||||
| Medpomnilnik tip | Neregistrirani (unbuffered) | |||
| Notranji pomnilnik | 32 ... | |||
Corsair Vengeance 64 B (2x 32 GB) DDR5 DRAM 5.200 MT/s C40 pomnilniški komplet – opt...
Innovation IT 4260124852077 pomnilniški modul 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz (4260124852077),...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent