Ddr5 16gb 6000mhz Cl30 Single (1x16gb) Patriot...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
Reference: 157742
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 7,1 mm |
| Globina | 113,4 mm |
| Višina | 34 mm |
| Teža | 36 g |
| Logistični podatki | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 31,1 cm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 6,1 cm |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 57,1 mm |
| Globina pakiranja | 14 mm |
| Višina embalaže | 171,4 mm |
| Teža paketa | 51,6 g |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
Corsair Vengeance RGB CMH32GX5M2B5600Z40. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 32 GB, Postav...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| ... | ||||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
G.SKILL Aegis 16GB (1x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 F5-6000J3636F16GX1-ISK ram pomnilnik
Aegis, poimen...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 64 GB: 2 x 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Patriot Signature Line DDR5 32GB (1×32GB) UDIMM je zasnovan za najnovejše Intel platforme, kjer s...
KINGSTON Fury Beast 16GB (2x8GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO (KF560C36BBEK2-16) ram pomnilnik

Kingst...
KINGSTON Fury Beast 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL38 EXPO (KF560C36BBEAK2-64) RGB ram pomnilnik

Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent