Ddr5 16gb 6400mhz Cl52 Single (1x16gb) Kingston...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
Referenca: 123810
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Shramba |
| Število pomnilniških modulov | 1 |
Tehnični podatki | |
| Zmogljivost pomnilnika | 32 GB |
| Vrsta pomnilnika | DDR4 |
| Učinkovita pomnilniška ura | 3200 MHz |
| Paket pomnilniškega modula | DIMM |
| Čas pomnilnika | CL19 |
| Delovna napetost | 1,2 V |
| Enojni modul zmogljivost pomnilnika | 32 GB |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
FURY BEAST je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 pomnilniški modul...
KINGSTON SODIMM 32GB 5600MHz DDR5 KVR56S46BD8-32 ram pomnilnik
RAM KVR56S46BD8-32 4G x 64-bitni (...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| OEM Proizvajalec En... | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| Vrsta | Armenski ... | |||
Kapaciteta: 32 GB (2×16 GB modula) Altex Computers & Electronics
Tip po...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati