Ddr5 48gb 5600mhz Cl46 Single (1x48gb) Crucial...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 48 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
Referenca: 532065
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Napetost pomnilnika | 1,2,1,35 V |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Barva osvetlitve ozadja | Rdeča / zelena / modra |
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 48 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 133.3 mm | |||
FURY BEAST KF556C40BBAK2-32 je 32GB 2G x 64-bitnih (2x16GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
KINGSTON Fury Beast Black 64GB (2x32GB) 6000MT/s DDR5 CL38 EXPO (KF560C36BBEK2-64) ram pomnilnik
...G.Skill DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual-Kit (schwarz, F5-6000J3636F16GX2-IS, Aegis 5, INTEL ...
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Shranjevanje |
| Število pomnilniških modulov | 2 |
| Barv... |
Pomnilniški moduli serije Corsair Vengeance DDR4 SODIMM so zasnovani za visoko zmogljivost...
G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS) DDR5 je ram, ki je nareje...
Kingston Technology FURY 32GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (2er-Kit) Renegade RGB. Komponenta za: PC /...
Kingston Technology FURY 32GB 3600MT/s DDR4 CL18 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / st...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati