Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Kit (2x16gb) Crucial...
Crucial CT2K16G48C40U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Referenca: 223104
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 18 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca pomnilnika | 3600 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 18 |
| Pomnilniški kanali | Dvokanalni |
| Napetost shranjevanja | 1,35 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| SPD profil | Da |
| SPD napetost | 1,2 V |
| Hitrost SPD | 2133 MHz |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Svinčeni premaz | Zlato |
Crucial CT2K16G48C40U5. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev pomnilnika...
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5600C40. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavi...
Kingston Technology FURY 32GB 3600MT/s DDR4 CL18 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / st...
G.SKILL Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz (F5-6000J3636F16GX2-TZ5RS) DDR5 je ram, ki je nareje...
FURY BEAST KF556C40BBAK2-32 je 32GB 2G x 64-bitnih (2x16GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) ...
Proizvajalec: Apacer
Model / koda: AU16GGB32CSYBGH
Tip pomnilnika: DDR4 DIMM (za namizne ra...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomn... | ||||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Sistem posebne | |||
| Širina | 69.6 mm... | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati