Ddr5 64gb 6600mhz Cl32 Kit (2x32gb) Corsair Rgb...
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB,...
Referenca: 310870
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta pomnilnika medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 8 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 22 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| SPD profil | Da |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Višina | 31,2 mm |
| Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |
| Ne vsebuje | Halogena |
Corsair Dominator CMT64GX5M2B6600C32. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 64 GB,...
Zmogljiva serija pomnilnikov DDR5 dosega idealno ravnovesje med zmogljivostjo, zdru...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
G.Skill DIMM 32 GB DDR5-6000 (2x 16 GB) Dual-Kit (schwarz, F5-6000J3636F16GX2-IS, Aegis 5, INTEL ...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
KINGSTON Fury Beast 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 SDRAM KF560C36BBE2AK2-32 RGB ram pomnilnik
K...
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5600C40. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavi...
G.SKILL Aegis 16GB (1x16GB) 6000MT/s DDR5 CL36 F5-6000J3636F16GX1-ISK ram pomnilnik
Aegis, poimen...
Serija: Trident Z5
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2x16GB)
Št. modulov: 2
Hitrost: 6...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB: 2 x 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 1... | |||
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati