Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ddr5 16gb 5600mhz Cl40 Single (1x16gb) Kingston Fury Beast Xmp3.0 1,25v Gaming (kf556c40bb-16)
Referenca: 325713
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 5600 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| Barva izdelka | Črna |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| Vrsta medpomnilnika | Neregistriran (nepošljen) |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 16 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 5600 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| ECC | Ne |
| Zakasnitev CAS | 40 |
| Prednost shranjevanja | 1 |
| Napetost pomnilnika | 1,1,1,25,1,35 V |
| Konfiguracija modula | 2048M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 48 ns |
| Aktivni čas vrstice | 32 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intelov Extreme Memory Profile (XMP) različica | 3.0 |
| SPD profil | Da |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 1,8 V |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilno telo |
| Svinčeni premaz | Zlato |
| Standard JEDEC | Da |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 ° C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 ° C |
| Teža in mere | |
| Širina | 133,3 mm |
| Globina | 6,62 mm |
| Višina | 34,9 mm |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Ddr5 64gb 5200mhz Cl40 Kit (2x32gb) Corsair...
Corsair Vengeance 64 B (2x 32 GB) DDR5 DRAM 5.200 MT/s C40 pomnilniški komplet – opt...
Ddr5 32gb 6400mhz Cl32 Kit (2x16gb) Goodram...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
So-dimm Ddr4 4gb 2400mhz Cl17 Single (1x4gb)...
- DDR4
Takt pomnilnika:
- 2666 MHz
Notranji pomnilnik:
- 4 ...
Ddr5 32gb 6400mhz Cl36 Kit (2x16gb) Corsair...
Corsair Vengeance DDR5 Kit (Model: CMK32GX5M2B6400Z36W) – Podrobna predstavitev
📦 Osnovne značil...
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Kit (2x 8gb) G.skill...
So-dimm Ddr5 16gb 5600mhz Cl46 Single (1x16gb)...
Hitrejši prenosi podatkov
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Ddr4 Ecc 16gb 2666mhz Cl19 Single (1x16gb)...
Ddr5 64gb 6000mhz Cl30 Kit (2x32gb) G.skill...
RIPJAWS S5
Zmogljiva serija pomnilnikov DDR5 dosega idealno ravnovesje med zmogljivostjo, zdru...
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Single (1x16gb) Kingston...
Ddr5 32gb 6000mhz Cl30 Kit (2x16gb) G.skill...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
So-dimm Ddr5 32gb 4800mhz Cl40 Kit (2x16gb)...
KINGSTON FURY Impact 32GB (2x 16GB) 4800MHz DDR5 (KF548S38IBK2-32) ram pomnilnik
Vaš preno...
Ddr5 32gb 8000mhz Cl38 Kit (2x16gb) Patriot Rgb...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
Ddr5 64gb 5200mhz Cl40 Kit (2x32gb) Kingston...
KINGSTON FURY BEAST KF552C40BBK2-64 je 64GB (2x16GB) 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5200 CL40 SDRAM ...
Ddr5 32gb 5200mhz Cl40 Kit (2x16gb) Corsair...
Serija: VENGEANCE
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 32GB Kit (2 x 16GB)
Št. pinov: 288
Št. modulov: 2...
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Kit (2x 8gb) Corsair Rgb...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati