Ddr5 16gb 5600mhz Cl40 Kit (2x 8gb) Kingston...
Kingston Technology FURY 16 GB 5600 MT/s DDR5 CL40 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / ...
Referenca: 608530
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Vse podrobnosti | |
| Lastnosti | |
| RAM pomnilnik | 16 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 8 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | PC/strežnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pinski DIMM |
| Zakasnitev CAS | 16 |
| Hlajenje | Hladilno telo |
Kingston Technology FURY 16 GB 5600 MT/s DDR5 CL40 DIMM (2er-Kit) Beast RGB. Komponenta za: PC / ...
Trident Z5 Neo RGB je oblikovan s futuristično zunanjostjo s črnimi vstavki iz ...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Oven | 32 GB |
| Postavitev pomniln... |
Modul Flare X5 je v anodizirani mat črni barvi z minimalističnim dizajnom v sti...
Corsair Vengeance CMH96GX5M2B5600C40. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 96 GB, pos...
KINGSTON SODIMM 32GB 5600MHz DDR5 KVR56S46BD8-32 ram pomnilnik
RAM KVR56S46BD8-32 4G x 64-bitni (...
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerja...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
Zmogljiva serija pomnilnikov DDR5 dosega idealno ravnovesje med zmogljivostjo, zdru...
Kingston Technology FURY Beast Black XMP. Komponenta za: PC, Zmogljivost pomnilnika: 128 GB, Post...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati