Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
So-dimm Ddr4 32gb 3200mhz Cl20 Single (1x32gb) Kingston Fury Impact (kf432s20ib/32)
Referenca: 318371
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Komponenta za | prenosnik |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pinski SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 20 |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| RAM pomnilnik | 32 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 1 x 32 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR4 |
| Frekvenca ure pomnilnika | 3200 MHz |
| Komponenta za | prenosnik |
| Faktor oblike pomnilnika | 260-pinski SO-DIMM |
| Zakasnitev CAS | 20 |
| Napetost pomnilnika | 1,2 V |
| Konfiguracija modula | 4096M x 64 |
| Čas cikla vrstice | 45,75 ns |
| Čas cikla osveževanja vrstice | 350 ns |
| Aktivni čas vrstice | 26,25 ns |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Da |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) različica | 2.0 |
| Programiranje napajalne napetosti (VPP) | 2,5 V |
| Barva izdelka | Črna |
| Hlajenje | Hladilnik |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 85 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -55 - 100 °C |
Teža in mere | |
| Širina | 3,8 mm |
| Globina | 69,6 mm |
| Višina | 30 mm |
| Teža | 7,61 g |
Logistika | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 31,1 cm |
| Širina škatle za pošiljanje | 19,7 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 6,1 cm |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 57,1 mm |
| Globina paketa | 14 mm |
| Višina embalaže | 171,4 mm |
| Teža paketa | 25,4 g |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Ddr4 16gb 3200mhz Cl16 Single (1x16gb) Kingston...
So-dimm Ddr5 32gb 5600mhz Cl46 Single (1x32gb)...
Hitrejši prenosi podatkov
DDR5 pomnilniki nudijo 50% hitrejši prenos podatkov v primerj...
Ddr4 32gb 3200mhz Cl22 Single (1x32gb) Lexar...
Ddr5 48gb 8000mhz Cl38 Kit (2x24gb) Corsair Rgb...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Postavite... |
Ddr4 16gb 3000mhz Cl16 Single (1x16gb) G.skill...
Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb) Kingston...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| ... | ||||
Ddr5 32gb 6000mhz Cl32 Kit (2x16gb) G.skill...
GSKILL Flare X5 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL32 (F5-6000J3238F16GX2-FX5) ram pomnilnik
USTVARJEN...
Ddr4 16gb 3600mhz Cl16 Kit (2x 8gb) Kingston...
KINGSTON Fury Renegade 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 RGB KF436C16RB2AK2/16 RGB ram pomnilnik
Kingston...
So-dimm Ddr5 16gb 5600mhz Cl46 Single (1x16gb)...
Lastnosti
- Tip: DDR5 SODIMM
- Hitrost: 5600 MT/s
- Kapaciteta: 16 GB
- Zakasnitev: CL46
- Di...
So-dimm Ddr5 8gb 5600mhz Cl46 Single (1x 8gb)...
Tehnologija pomnilnika: DDR5 SDRAM
Zmogljiv...
Ddr4 8gb 2400mhz Cl16 Single (1x 8gb) Corsair...
Ddr4 8gb 3200mhz Cl22 Single (1x 8gb) Crucial...
Ddr4 32gb 3200mhz Cl16 Kit (2x16gb) Corsair Rgb...
Ddr5 64gb 5600mhz Cl36 Kit (2x32gb) Kingston...
Kingston Technology FURY Beast 64GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM (2er-Kit) Bela EXPO. Komponenta za: P...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati