Ddr5 64gb 6200mhz Cl40 Kit (2x32gb) Patriot Rgb...
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
Referenca: 430633
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 24 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 6000 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 40 |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 48 GB |
Serija: Viper Elite 5 RGB
Format: DIMM
Tip: DDR5
Kapaciteta: 64GB Kit (2x32GB)
Št. modulov: 2
Hit...
G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RK. Komponenta za: osebni računalnik, pomnilnik RAM: 64 GB, postavi...
Kapaciteta: 32 GB (2×16 GB modula) Altex Computers & Electronics
Tip po...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Oven | 48 GB |
| Postavitev pomnilnika (modu... |
32GB | 2x16GB | 5600MHz | DDR5 | CL40 | DIMM | radiator
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| V... | ||||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
Kingston Technology FURY Beast. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 32 GB, postavitev po...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| ... | ||||
Trident Z5 Neo je oblikovan s futuristično zunanjostjo s črnimi vstavki iz bru&s...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 8 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| ... | ||||
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati