Ddr5 32gb 5600mhz Cl40 Single (1x32gb) Kingston...
FURY BEAST KF556C40BB-32 je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 po...
Referenca: 676683
Corsair Vengeance CMK96GX5M2B6000C30. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 96 GB,...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Corsair Vengeance CMK96GX5M2B6000C30. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 96 GB, postavitev pomnilnika (moduli x velikost): 2 x 48 GB, vrsta notranjega pomnilnika: DDR5, frekvenca pomnilnika: 6000 MHz, faktor oblike pomnilnika: 288-pin DIMM, zakasnitev CAS : 30.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 96 GB |
| Postavitev pomnilnika (moduli x velikost) | 2 x 48 GB |
| Vrsta notranjega pomnilnika | DDR5 |
| Hitrost pomnilnika | 6000 MHz |
| Faktor oblike pomnilnika | 288-pin DIMM |
| Zakasnitev CAS | 30 |
Corsair Vengeance CMK96GX5M2B6000C30. Komponenta za: PC / strežnik, kapaciteta pomnilnika: 96 GB,...
FURY BEAST KF556C40BB-32 je 4G x 64-bitnih (32 GB) DDR5-5600 CL40 SDRAM (sinhroni DRAM) 2Rx 8 po...
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 32 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Pomnilnik | ||||
| Splošno | ||||
| Zmogljivosti | 16 GB | |||
| Vnesite Nadgradnjo | Generični | |||
| Širina | 69.6 mm | |||
GSKILL Ripjaws S5 64GB (2x32GB) 6400MT/s DDR5 CL32 (F5-6400J3239G32GX2-RS5K) ram pomnilnik
RIPJAW...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 32 GB |
| Postavite... |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC |
| Skladiščna zmogljivost | 64 GB |
| Postavite... |
Kingston Technology FURY Renegade. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev...
Corsair Dominator Titanium CMP64GX5M2B6400C32. Komponenta za: PC, Kapaciteta pomnilnika: 64 GB, R...
G.Skill Aegis F4-2666C19S-16GIS. Komponenta za: PC / strežnik, pomnilnik RAM: 16 GB, postavitev p...
KINGSTON Fury Beast 16GB (2x8GB) 6000MT/s DDR5 CL36 EXPO (KF560C36BBEK2-16) ram pomnilnik

Kingst...
GSKILL Flare X5 32GB (2x16GB) 6000MT/s DDR5 CL32 (F5-6000J3238F16GX2-FX5) ram pomnilnik
USTVARJEN...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Komponenta za | PC / Server |
| Skladiščna zmogljivost | 16 GB |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati