Slušalke Brezžične Anker Naglavne Bt Črne...
- Celodnevno udobje
Uživajte v izjemnem udobju in zračnosti z našimi odprto-ušesnimi...
Referenca: MDREX15LPW
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Teža | 3 g |
| Vrsta glasovne tuljave | CCAW |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Prevleka vtičnih kontaktov | Zlato |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | v ušesu |
| Priporočena uporaba | Glasba |
| Barva izdelka | Bela |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Ni na voljo |
Slušalke | |
| Maksimalna moč | 100 mW |
| Lokacija zvočnika slušalk | V ušesu |
| Vrsta intrauralnih slušalk | Slušalke |
| Akustični sistem | Zaprt |
| Frekvenca slušalk | 8–22000 Hz |
| Impedanca | 16 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 100 dB |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Gojniška enota | 9 mm |
| Vrsta gonilnika | Dinamična |
Teža in mere | |
| Teža | 3 g |
Druge funkcije | |
| Vrsta glasovne tuljave | CCAW |
Obseg dobave | |
| Dodatni čepki za ušesa | Da |
JBL varen zvok
Kakovosten zvok nima starosti, vendar želite biti prepričani, da so vaši ot...
Z naglavnimi slušalkami Sandberg MiniJack Chat Headset dobite odličen zvok v stilskih slušalkah.
...
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Žične ušesne slušalke Samsung AKG USB Type C bele (EO-IC100BWEGEU)
Poslušanje glasbe doma,...
Momentum True Wireless 4 prinašajo izjemno kvaliteto zvoka, ki ...
JBL Deep Bass Sound
Kar najbolje izkoristite svoje mikse z visokokakovostnim zvokom iz varnih, za...
Več glasbe, manj šumov iz okolice
Z dvema mikrofonoma v vsaki ušesni školjki in ...
Redragon HA300 SCEPTER Pro RGB je stojalo za slušalke, ki ima 4X USB priključke 2.0, samo priklju...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati