Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Slušalke Logitech G435 Lightspeed Bluetooth Modre (981-001062)
Referenca: G435M
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Modra, roza |
| Operacijska tipka | Izklop zvoka, glasnost +, glasnost - |
| Ime barve | Modra in malina |
| Gumb za nadzor glasnosti | |
| Nadzorni | Gumbi |
| Raven zvočnega tlaka (največ) | 83,1 dB |
| Gumb za vklop | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| RF povezljivost | Da |
| Brezžični doseg | 10 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
Teža in mere | |
| Širina | 163 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 170 mm |
| Teža | 165 g |
Obseg dobave | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB tipa A |
| Priloženi kabli | USB Type-A do USB Type-C |
| Štetje | 1 |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Slušalke Žične Sbox Naglavne Z Mikrofonom...
Multimedijske stereo slušalke z mi...
Slušalke Redragon Gaming Lamia 2 H320 Rgb - Z...
REDRAGON LAMIA 2 H320 RGB igralne slušalke nudijo visokokakovosten 7.1 prostorski zvok. Enostavno...
Slušalke Brezžične Oneplus Ušesne Bt Buds Pro 3...
| Splošno | ||||
| Vrsta | Slušalke | |||
| Brezžična tehnologija | Brezžično omrežje | |||
| Univerzalni ... | ||||
Slušalke Brezžične Taotronics Ušesne Z...
TaoTronics Brezžične slušalke BH1118, 25 dB odpravljanje šumov 24 ur predvajanja IP...
Slušalke Brezžične Jbl Ušesne Z Mikrofonom Bt...
WAVE300TWS slušalke
Zajeten 12-milimetrski gonilnik zagotavlja vrhunski zvok JBL Deep Bass, tako ...
Slušalke Brezžične Bose Ušesne Bt Ultra Open...
slušalke (odprte za ušesi)
Tip
popolnoma brezžične, s kavljem za uho
Načelo delovanja
od...
Slušalke Žične Jbl Ušesne Z Mikrofonom Usb-c...
Uživajte v legendarnem zvoku JBL Pure Bass s slušalkami JBL Tune 31...
Slušalke Brezžične Jbl Naglavne Bt Tune 670nc...
Vaša glasba, brez šumov.
Lahkotnost, udobje in odličen zvok. S slušalkami JBL Tune 670NC ...
Slušalke Žične Jbl Naglavne 1x3,5mm Tune 500...
Lastnosti
- Zaprte žične slušalke
- Vgrajen mikrofon za prostoročne telefonske klice
- Nadzor za sprej...
Slušalke Havit 3.5 Hv-h2105d Basicline Z...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Slušalke |
| Barva | Črna |
Slušalke Žične Epos | Sennheiser Naglavne Usb...
Certificirane za Microsoft Teams
EPOS Adapt 160T USB II so certificirane za MS Teams in optimiz...
Slušalke Brezžične Naglavne 2,4 Ghz Stereo...
SmartSwitch Dual Wireless
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Slušalke Brezžične Jbl Naglavne Bt Tune 520bt...
Slušalke JBL Tune 520BT pretakajo močan zvok JBL Pure Bass zahvaljujoč najnovejši t...
Slušalke Žične Logitech Naglavne Z Mikrofonom...
Slušalke Žične Sandberg Naglavne Z Mikrofonom...
Slušalke Sandberg Dominator Headset so resnično stilske igričarske slušalke, ki nud...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati