Slušalke Brezžične Logilink Naglavne Z...
- Slušalke BT 6.0 z naglavnimi slušalkami in 3,5 mm AUX priključkom
- Uporaba: Možna brezžična (10 m...
Reference: G435M
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Modra, roza |
| Operacijska tipka | Izklop zvoka, glasnost +, glasnost - |
| Ime barve | Modra in malina |
| Gumb za nadzor glasnosti | |
| Nadzorni | Gumbi |
| Raven zvočnega tlaka (največ) | 83,1 dB |
| Gumb za vklop | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| RF povezljivost | Da |
| Brezžični doseg | 10 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
Teža in mere | |
| Širina | 163 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 170 mm |
| Teža | 165 g |
Obseg dobave | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB tipa A |
| Priloženi kabli | USB Type-A do USB Type-C |
| Štetje | 1 |
ASTRO Gaming A20. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična. Priporočena upo...
Z brezžičnimi naglavnimi slušalkami Bluetooth osnovne ravni poskrbite, da zaposlenim ne bo...
Zvok JBL Pure Bass, Hi-Res certificiran
Več kot 75 let je JBL oblikoval natančen, impresiven zvok...
LOGITECH PRO X 2 Lightspeed Wireless Gaming Blue VO!CE mikrofon brezžične/žične slušalke
BREZ K...
| Splošno | ||||
| Vrsta Izdelka | Slušalke - Bluetooth - brezžični | |||
| Slog | Šport | |||
| Teža | 29 g... | |||
Vaša glasba, brez šumov.
Lahkotnost, udobje in odličen zvok. S slušalkami JBL Tune 670NC ...

Pametno zasnovani 12-milimetrski gonilniki, izboljšani s faktorjem obl...
JBL Pure Bass Sound
Pametno zasnovani 10-milimetrski gonilniki, izboljšani s faktorjem ob...
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent