Slušalke Havit 3.5 Gamenote Rgb Led Z...
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Naglavne ... |
Reference: G435
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna, rumena |
| Operacijska tipka | Izklop zvoka, glasnost +, glasnost - |
| Ime barve | Črna in neon rumena |
| Gumb za nadzor glasnosti | |
| Nadzorni | Gumbi |
| Raven zvočnega tlaka (največ) | 83,1 dB |
| Gumb za vklop | Da |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| RF povezljivost | Da |
| Brezžični doseg | 10 m |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Frekvenca mikrofona | 100–8000 Hz |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Življenjska doba baterije | 18 h |
| Vir polnjenja | USB |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 45 ohmov |
Teža in mere | |
| Širina | 163 mm |
| Globina | 71 mm |
| Višina | 170 mm |
| Teža | 165 g |
Obseg dobave | |
| Priložen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB Type-A |
| Priloženi kabli | USB Type-A do USB Type-C |
| Štetje | 1 |
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Naglavne ... |
ASTRO Gaming A20. Vrsta izdelka: Slušalke. Tehnologija prenosa: Brezžična. Priporočena upo...
Meet the PowerLocus MoonFly wireless headphon...
Slušalke so opremljene z RGB osvetlitvijo s Play Mood animacijami iz...
Pridobite jasen in širok zvok s slušalkami Encok H17. Vsebujejo 14 mm kakovostne go...
JBL Signature Sound in prostorski zvok
Skupaj z zmogljivim zvokom JBL Signature Sound 40-milimetr...
EPOS Adapt 160T USB II so certificirane za MS Teams in optimiz...

Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Tip izdelka | slušalke |
| Prenosna tehnologija | ožičen |
| Pripor... |
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent