Slušalke Brezžične Taotronics Ušesne Bt Tws...
TaoTronics TT-BH1120 TWS brezžične slušalke ponujajo vrhunsko zvočno izkušnjo in ud...
Referenca: G332

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 39 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–20000 Hz |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna |
| Širina | 182 mm |
| Globina | 81,7 mm |
| Višina | 172 mm |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Povezljivost USB | Ne |
| Bluetooth | Ne |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna, rdeča |
| Nadzor glasnosti | Rotacijski nadzor |
| Gumbi za upravljanje | Gumbi |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Barva kabla | Črna |
| Združljivi izdelki | Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, tablični računalnik ali mobilna naprava |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–20000 Hz |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna |
| Zložljiv mikrofon | Da |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 39 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 107 dB |
| Pogonska enota | 5 cm |
Teža in mere | |
| Širina | 182 mm |
| Globina | 81,7 mm |
| Višina | 172 mm |
| Teža | 280 g |
Obseg dobave | |
| Avdio adapter priložen | 2 x 3,5 mm |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
| Združljivost Mac | Da |
| Podpira operacijske sisteme Mac | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 107 mm |
| Globina paketa | 198 mm |
| Višina embalaže | 230 mm |
| Teža paketa | 565 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 23,7 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 44 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 21,1 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 2,6 kg |
Lastnosti dobavitelja | |
| Material | Umetno usnje |