Slušalke Brezžične Sony Naglavne Bt Wh1000xm5l...
Najboljša funkcija odpravljanja šumov v panogi
Naše brezžične slušalke WH-1000XM...
Referenca: JBLT500PIK
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Konstrukcija | zaprte |
| Način uporabe | na uho |
| Aktivno preprečevanje hrupa | ne |
| Način povezave | kabelsko |
| Bluetooth | ne |
| Pogonska enota | 32 mm |
| NFC | ne |
| Frekvenčni razpon | 20 Hz |
| Frekvenčno območje | 20000 Hz |
| Mikrofon | da |
| Tip konektorja | 3,5 mm jack |
| Teža | 148 g |
uradna stran proizvajalca: https://uk.jbl.com/over-ear-headphones/JBL+TUNE500.html
Najboljša funkcija odpravljanja šumov v panogi
Naše brezžične slušalke WH-1000XM...
HP HyperX Cloud III Gaming 3.5mm/USB-C/USB-A 7.1 z mikrofonom črne-rdeče slušalke
Z brezžičnimi naglavnimi slušalkami Bluetooth osnovne ravni poskrbite, da zaposlenim ne bo...
Slušalke omogočajo priklop preko brezžičnega USB sprejemnika a...
Inžinirate, da ostanete okretni. Delajte kjerkoli z vrhunsko zmogljivostjo brezžičnega zvoka. Vrs...
Prilagodljivo odpravljanje šumov s pametnim okoljem
Prilagodljivo odpravljanje hrupa pomeni nič m...
Globina: - 50,8 mm Teža: - 250 g Višina: - 195 mm Širina: - 139 mm Barva izdelka: -...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati