Trdi Disk 2tb Wd Plus 64gb - (wd20efpx)
Trdi diski serije Red Plus so izdelani posebej za zahtevne NAS strežniške sisteme, zato ji...
Referenca: CS900-1TB
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Shranjevalna zmogljivost SSD | 1000 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5" |
| Hitrost branja | 535 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 500 MB/s |
| Komponenta za | PC/prenosnik |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Faktor oblike SSD | 2,5" |
| Shranjevalna zmogljivost SSD | 1000 GB |
| Vmesnik | Serial ATA III |
| Vrsta shranjevanja | 3D TLC |
| NVMe | Ne |
| Komponenta za | PC/prenosnik |
| Šifriranje strojne opreme | Ne |
| Hitrost branja | 535 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 500 MB/s |
Teža in mere | |
| Višina | 7 mm |
Trdi diski serije Red Plus so izdelani posebej za zahtevne NAS strežniške sisteme, zato ji...
KINGSTON SXS1000 prenosni 1TB USB3.2 Gen 2 (SXS1000R/1000G) zunanji rdeči SSD disk
Kingstonov zun...



Če potrebujete dodatno shrambo za prenos datotek iz vašega iPhone 15 Plus/Pro/Max, vam lah...
Advanced Format skrbi za optimalno zmogljivost in zanesljivost podatkov. Diski podpirajo tehnolo...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Form Fac... | ||||
SEAGATE SkyHawk Surveillance 8TB disk, 8.89cm (3.5"), SATA 6Gb/s, 5400 obratov/min
Lokacija naprav...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati