- Nov izdelek
Računalnik Mega Mt S5...
| Procesor: | Intel Core i5-14600K 14C/20T 2.6GHz/5.1GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Referenca: 4006333089893

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice

| Procesor: | Intel Core i5-14600K 14C/20T 2.6GHz/5.1GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | OLED zaslon / Quantum Dot OLED | |||
| Energetska Oznaka QR Kodo UR... | ||||

Odkrijte Äarobni svet domiÅ¡ljije s popolnoma opremljeno leseno hiÅ¡o za punÄke Camellia, ki je obvezna izbira za vsako mlado damo.
Dobavljivost:
![]() |
|
|
MEGA S7X Intel Serija: Več kot samo igre: Izjemna zmogljivost za vsako nalogo.
Z osnovo na... | |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Termična mast |
| barva izdelka | Siva |
| Masa | 4 g |
| Količ... |
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | OLED zaslon / OLED | |||
| Energetska Oznaka QR Kodo URL | Https://ep... | |||


Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| faktor oblike | poln stolp |
| Vrsta | PC |
| barva izdelka | Črna |
- škatla arhivska
- dimenzija: 431 x 333 x 294 mm (DxGxV)
- za 5 širokih registratorjev
- oziroma...

Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati