Napajalnik - 850w Bequiet Straight Power 12...
Straight Power 12 | 850 W. Skupna moč: 850 W, AC vhodna napetost: 100 - 240 V, Temenski tok: 920 ...
Referenca: PC-GS5-760D5
| Procesor: | Intel Core i5-14600K 14C/20T 2.6GHz/5.1GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Procesor: | Intel Core i5-14600K 14C/20T 2.6GHz/5.1GHz |
| Osnovna plošča: | B760 ATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI) |
| Hlajenje: | Vodno hlajenje Valkyrie A360 - 360mm ARGB - črna |
| Sistemski pomnilnik (RAM): | KIT (2x16GB) DDR5 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial) |
| Shranjevanje: | Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 1TB Kingston SVN3S 6000/4000MB/s |
| Grafična kartica: | nVidia RTX5060Ti GigaByte Gaming OC 16GB GDDR7 |
| Napajalnik: | Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze - 88% |
| Ohišje: | MEGA FV150 črna - RGB |
| Mere: | Š:30cm, V:40cm, G:41,5cm |
| Priključki USB (ohišje spredaj): | 2xUSB3.0 |
| Priključki USB (osnovna plošča): |
3xUSB3.2 2xUSB2.0 1xUSB-C |
| Video vmesniki (osnovna plošča): |
1xVGA HDMI 1xDisplayPort 1.4 |
| Video vmesniki (dodatna grafična kartica): |
3xDisplayport 2.1b 1xHDMI 2.1b |
| Operacijski sistem: | Brez, možen dodatni nakup. |
| Procesor: | Intel Core i5-14600K 14C/20T 2.6GHz/5.1GHz |
| Osnovna plošča: | B7... |
Straight Power 12 | 850 W. Skupna moč: 850 W, AC vhodna napetost: 100 - 240 V, Temenski tok: 920 ...
Ali veÅ¡, katera je najbolj brana knjiga na svetu? To je Biblija oziroma Sveto pismo, ki ji reÄemo tudi »knjiga knjig« in je prevedena v skoraj vse jezike. Ta Äudovito ilustrirana knjiga pripoveduje najbolj zanimive zgodbe iz Stare in Nove zaveze.
Dobavljivost:
ASUS ProArt PA329CRV. Diagonala zaslona: 80 cm (31.5"), Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 slikovnih...

uradno licenciran Game of Thrones izdelek
dizajn navdihnjen po Nightâs Watch
barva: bleÅ¡ÄeÄa Ärna s svetlo sivimi gravurami
komplet vsebuje 8 kock: D4 (klasiÄna), D4 (moderna), D6, D8, D10, D00, D12 in D20
Dobavljivost:
BE QUIET! DARK POWER PRO 13 1600W (BN332) 80Plus Titanium modularni napajalnik
?Serija Dark Power...
Zaščitna krema za roke 48 ščiti roke med delom in jih učinkovito neguje po umivanju. Nepogrešljiv...
Philips 5000 series 27B1U5601H/00. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 25...

Dobavljivost:
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati