Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ups Tecnoware Era Plus 800 Line-interactive 800va/560w 2x220v (fgcerapl802sch)
Referenca: TC800VA
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Topologija UPS | Line Interactive |
| Izhodna zmogljivost | 0,8 kVA |
| Izhodna moč | 560 W |
| Število AC vtičnic | 2 AC vtičnici |
| Tehnologija baterije | Preverjena svinčena kislina (VRLA) |
| Običajni čas varnostnega kopiranja pri polni obremenitvi | 10 min |
| Form Factor | Kompakten |
| Barva izdelka | Črna |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IP20 |
| Širina | 101 mm |
| Globina | 279 mm |
| Višina | 142 mm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Topologija UPS | Line Interactive |
| Izhodna zmogljivost | 0,8 kVA |
| Izhodna moč | 560 W |
| Valna oblika | Sine |
| Vhodna delovna napetost (min) | 172,5 V |
| Vhodna delovna napetost (maks) | 276 V |
| Vhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Izhodna delovna napetost (min) | 230 V |
| Izhodna delovna napetost (maks) | 230 V |
| Izhodna frekvenca | 50/60 Hz |
| Uravnavanje izhodne napetosti | 5 % |
| Samodejna regulacija napetosti | Da |
| Odzivni čas | 2 ms |
| Število vhodnih faz | 1 |
| Število izhodnih faz | 1 |
| Faktor moči | 0,7 |
| Raven hrupa | 40 dB |
Oblikovanje | |
| Form Factor | Kompakten |
| Barva izdelka | Črna |
| LED indikatorji | Da |
| Mednarodni zaščitni razred (IP koda) | IP20 |
| Certifikat | CE |
Vrata in vmesniki | |
| Število AC vtičnic | 2 AC vtičnici |
Baterija | |
| Tehnologija baterije | Preverjena svinčena kislina (VRLA) |
| Običajni čas varnostnega kopiranja pri polni obremenitvi | 10 min |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 55 °C |
| Delovna relativna vlažnost | 0 - 95 % |
| Delovna nadmorska višina | 0 - 300 m |
Teža in mere | |
| Širina | 101 mm |
| Globina | 279 mm |
| Višina | 142 mm |
| Teža | 3,9 kg |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 180 mm |
| Globina embalaže | 340 mm |
| Višina embalaže | 220 mm |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Ups Socomec Netys Pl Off-line 600va/360w 4x220v...
Lastnosti:
- UPS izhodna moč: 600 VA (360 W)
- Moč (prenapetostna zaščita): 1200 VA
- Vhodna napetost...
Ups Eaton 5e Gen2 Line-interactive 700va/360w...
Model: 5E Gen2
Tip: Line-Interactive
Izhodna moč VA: 700VA
Izhodna moč W: 360W
Izhodna napetost: 230V...
Ups Baterija Fiamm 12v 18ah (6/z8007)
Ups Apc Smart-ups Line-interactive 1500va/1000w...
Ups Powerwalker Vi 850 Lcd Line-interactive...
Ups Nmc Modul Powerwalker (10120599)
Ups Socomec Netys Pr Rt Line-interactive...
Lastnosti:
- UPS izhodna moč: 2200 VA (1800 W)
- Vhodna napetost: 170 ÷ 280 V (230 V nominalno)
- Izho...
Ups Baterija Singery 12v 9ah (batsin12-9)
Ups Apc Smart-ups On-line 2200va/1980w 230v...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | UPS - rack-ansi | |||
| Višina (Rack Enote) | 2U | |||
| Moč Naprave | ... | |||
Prenapetnostna Zaščita Cyberpower 1,80m...
CyberPower P0420SUD0-DE je idealna prenapetostna zaščita za dom ali pisarno. Prenapetostna...
Ups Apc Smart-ups Line-interactive 3000va/2700w...
APC Smart-UPS 3000VA LCD RM 2U 230V SmartConnect brezprekinitveno napajanje je inteligentna in uč...
Ups Socomec Netys Pe Line-interactive...
Lastnosti:
- UPS izhodna moč: 850 VA (480 W)
- Vhodna napetost: 170 ÷ 280 V (230 V nominalno)
- Izhod...
Ups Napajalni Adapter 220 Iec 320 C14 - Schuko...
Podatki pr...
Ups Baterija Apc 12v 7,0ah (apcrbc123)
Ups Apc Smartconnect Smt 2700w 3000va (smt3000ic)
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati