Uničevalec Dokumentov Dahle Ps 240 Do 10 Listov...
- posebna rezila za uničevanje ka...
Referenca: 4026631058049
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| P40i - 3,9 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1880121 |
| EAN | 4026631058049 |
| Reže | |
| Razrez | trakci |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-2, E-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 3,9 mm |
| Število listov (80g / m²) | 44 - 46 listov |
| Širina rezalne odprtine | 330 mm |
| Volumen koša | 145 l |
| Hitrost rezanja | 85,00 mm/s |
| Glasnost | 55 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 1300,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 550 mm |
| Širina | 580 mm |
| Višina | 1020 mm |
| Teža | 67 kg |
| Barva | bela |
| Avtomatsko oljenje | ne |