Škatla kartonska za uničevalec hsm b32, af500
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Referenca: 4026631025027
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| B24 - 5,8 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1781111 |
| EAN | 4026631025027 |
| Reže | |
| Razrez | trakci |
| Varnostni razred (DIN 66399) | E-2, P-2, O-2 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 5,80 mm |
| Število listov (80g / m²) | 25 - 27 listov |
| Število listov (70g / m²) | 28 -30 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 34 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Pretok na uro | 49 kg |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 317 mm |
| Širina | 395 mm |
| Višina | 605 mm |
| Teža | 18,00 kg |
| Barva | bela |