Škatla kartonska za uničevalec hsm b32, af500
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Referenca: 4026631050814
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| B22 - 0,78 x 11 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 1835121 |
| EAN | 4026631050814 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-6 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 5 |
| Širina razreza | 0,78 |
| Dolžina razreza | 11 mm |
| Število listov (80g / m²) | 4 - 5 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 33 l |
| Hitrost rezanja | 90,00 mm/s |
| Glasnost | 57 dB |
| eClass 5.1 | 24320704 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 440,00 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 310 mm |
| Širina | 375 mm |
| Višina | 600 mm |
| Teža | 12,5 kg |
| Barva | bela |