Uničevalec dokumentov hsm b22/3,9 securio p-2 1830
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je...
Referenca: 4026631050685
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| AF 300 - 0,78 x 11 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2103111 |
| EAN | 4026631050685 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | P-6, F-3 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 2 |
| Širina razreza | 0,78 mm |
| Dolžina razreza | 11 mm |
| Število listov (80g / m²) | 6 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 82 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 491.00 mm |
| Širina | 497.00 mm |
| Višina | 1002.00 mm |
| Teža | 27 kg |
| Barva | bela |
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
Genie 440X – uničevalec dokumentov P-4, rez 4x38 mm.
- uničevalec dokumentov GENIE 440X 4x3mm/P-...
Genie 440X II– eleganten črn uničevalec za pisarno.
- uničevalec dokumentov GENIE 440X 4x38mm/P-...
- širina odprtine 220 mm- kapaciteta 10 listov 80gsm- razrez na trakove 6mm- reže sponke, kartice...
- dimenzije vrečk 440X370X850mm
- 10 kos v zavitku
- cena za zavitek
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Uničevalec dokumentov Rexel-Varen rez za tvoje podatke.
- primeren za domačo uporabo
- možnost r...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati