Perforator kartona hsm profipack c400 1528
Pametna rešite...
Referenca: 4026631050623
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| AF 150 - 0,78 x 11 SECURIO | |
| Tehnični podatki | |
| Šifra | 2085811 |
| EAN | 4026631050623 |
| Reže | |
| Razrez | koščki |
| Varnostni razred (DIN 66399) | F-3, P-6 |
| Varnostni razred (DIN 32757-1) | 3 |
| Širina razreza | 0,78 mm |
| Dolžina razreza | 11 mm |
| Število listov (80g / m²) | 5 listov |
| Širina rezalne odprtine | 240 mm |
| Volumen koša | 34 l |
| Hitrost rezanja | 65,00 mm/s |
| Glasnost | 56 dB |
| eClass 5.1 | 24320703 |
| UN / SPSC | 44101603 |
| Moč motorja | 500 W |
| Napetost | 230 V |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Globina | 381.00 mm |
| Širina | 395.00 mm |
| Višina | 740.00 mm |
| Teža | 19 kg |
| Barva | bela |
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
- škatla za uporabljanje namesto vrečk v uničevalcih
- prostorne škatle omogočajo popolni izkoris...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
Leitz – priznana znamka z avtomatskim uničevanjem dokumentov.
- funkcija samodejnega podajanja z...
Praktično tiho uničevanje zaupnih dokumentov – idealno za delovna okolja, kjer je potrebna koncen...
Rexel Auto – pameten uničevalec z avtomatskim podajanjem za brezskrbno varnost dokumentov.
- uni...
HSM Securio nemška kakovost in varnost 5 let garancije in doživljenjska na nože.
HSM Securio je...
- zmogljiv industrijski sesalec za perforator kartona HSM 425 ProfiPack 425.
- moč: 1kW
- napetos...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati