Torba za prenosni računalnik 16" kensington eq...
- torba za prenosni računalnik Kensington
- z uporabo 23,0 x 250 ml plastičnih steklenic je ohišj...
Referenca: 5028252596848
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Ime izdelka | NAHRBTNIK ZA PRENOSNI RAČUNALNIK 17" KENSINGTON ČRN |
| Šifra izdelka | K60381EU |
| Največja velikost zaslona (prenosni računalnik) inch/cm | 17.3"/43,9cm |
| Največja velikost zaslona (tablični računalnik) inch/cm | 9.7"/25,4cm |
| Teža | 1,2 kg |
| Prostornina (l) | 29 litrov |
| Zunanje dimenzije (š x g x v) | 394 x 495 x 242mm |
| Notranja dimenzija glavnih predelkov | 311 x 390 x 45mm |
| Material zunanji | 1680D Ballistic Polyester |
| Material notranji | 210D Polyester Tricot |
| Garancija | 5 let |
- torba za prenosni računalnik Kensington
- z uporabo 23,0 x 250 ml plastičnih steklenic je ohišj...
Targus 39.1 - 40.6 cm / 15.4–16-palčna torbica za prenosni računalnik Notepac. Vrsta ohi&sc...
15,6" torba za prenosni računalnik
Lastnosti izdelka:
•Torba za prenosne računalnike do vel...
Izdelano iz OKOLJU PRIJAZNEGA RPET poliestra, izdelanega iz večkrat uporabljenih plastičnih stekl...
Ovitek za prenosnik do 13,3-14"
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino pr...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati