Ovitek Za Notesnik/tablico 43,9 Cm (17,3")...
Izdelano iz OKOLJU PRIJAZNEGA RPET poliestra, izdelanega iz večkrat uporabljenih plastičnih stekl...
Referenca: 131766
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon, poliester |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 260 mm |
| Višina | 510 mm |
| Širina embalaže | 360 mm |
| Globina embalaže | 260 mm |
| Višina embalaže | 510 mm |
| Širina palete | 32 cm |
| Dolžina palete | 55 cm |
| Višina palete | 38 cm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Material | Najlon, poliester |
| Etui za prenosnik | Da |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| Žepi z zadrgo | Da |
| Oprijem(i) | Da |
| Ročaj(i) za nošenje | Da |
| Vrsta zapiranja | Zadrga |
| Poreklo | Kitajska |
Teža in mere | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 260 mm |
| Višina | 510 mm |
| Teža | 700 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 280 x 150 x 420 mm |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 360 mm |
| Globina embalaže | 260 mm |
| Višina embalaže | 510 mm |
| Teža paketa | 860 g |
Logistika | |
| Širina palete | 32 cm |
| Dolžina palete | 55 cm |
| Višina palete | 38 cm |
Izdelano iz OKOLJU PRIJAZNEGA RPET poliestra, izdelanega iz večkrat uporabljenih plastičnih stekl...
Ovitek za prenosnik do 13,3-14"
Lastnosti izdelka:
• Serija etuijev je idealna za večino pr...
- udoben, varen, eleganten in vzdržljiv nahrbtnik za prenosni računalnik Kensington Contour 15,6"...
Zaščitni pokrov ...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati