Torba Za Notesnik 15,6" Targus Cn01 Črna (cn01)
Targus 39.1 - 40.6 cm / 15.4–16-palčna torbica za prenosni računalnik Notepac. Vrsta ohi&sc...
Referenca: 131231
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 370 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Največja velikost zaslona | 43,9 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Poliester |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Sprednji žep | Da |
| Naramnica | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 320 mm |
| Globina | 55 mm |
| Višina | 475 mm |
| Teža | 370 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 420 x 40 x 280 mm |
| Širina embalaže | 475 mm |
| Globina embalaže | 55 mm |
| Višina embalaže | 320 mm |
| Teža paketa | 460 g |
Logistika | |
| Število slojev na paleto | 4 kosi |
| Količina na paleto | 140 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 4 kosi |
| Širina palete | 48 cm |
| Dolžina palete | 50 cm |
| Višina palete | 35 cm |
Druge funkcije | |
| Oprijem(i) | Da |
Targus 39.1 - 40.6 cm / 15.4–16-palčna torbica za prenosni računalnik Notepac. Vrsta ohi&sc...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta ohišja | zaščitni pokrov |
| Največja velikost zaslona | 38... |
Torba za prenosnik do 15,6".
Lastnosti izdelka:
• Učinkovit dizajn z največjo zmogljivostjo ...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 12"
- plastenke 7,2 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati