Torba Za Notesnik 39,6 Cm (15,6″) Rivacase...
RivaCase Lantau torba/mapa za prenosnik MacBook Pro in ostale Ultrabooke 15.6'' 8805
Lastnosti i...
Referenca: 121077
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| vrsta torbice | aktovka |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| Naramnica | Da |
| Teža | 730 g |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Največji premer zaslona | 39,6 cm |
| vrsta torbice | aktovka |
| Material | Najlon |
| Glavna barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Naramnica | Da |
| Štetje | 1 |
Teža in mere | |
| Širina | 360 mm |
| Globina | 90 mm |
| Višina | 470 mm |
| Teža | 730 g |
| Dimenzije predelkov za prenosnik (Š x G x V) | 385 x 260 x 35 mm |
| Širina embalaže | 475 mm |
| Globina embalaže | 90 mm |
| Višina embalaže | 385 mm |
| Teža paketa | 892 g |
Obseg dobave | |
| Miška vključena | Ne |
Logistika | |
| Število slojev na paleti | 4 |
| Količina na paleto | 80 kosov |
| Število škatel na paletni sloj | 4 |
| Širina palete | 44 cm |
| Dolžina palete | 50 cm |
| Višina palete | 39,5 cm |
RivaCase Lantau torba/mapa za prenosnik MacBook Pro in ostale Ultrabooke 15.6'' 8805
Lastnosti i...
- torbica-ovitek za prenosni računalnik do 12"
- plastenke 7,2 x 250 ml so bile preoblikovane v p...
Torba za prenosnik do 15,6".
Lastnosti izdelka:
• Učinkovit dizajn z največjo zmogljivostjo ...
Lastnosti:
28L nahrbtnik z vojaškim motivom za prenosnike do velikosti 15.6".
Lastnosti izdelka:
• Nah...
Targus EcoSpruce je kolekcija okolju prijaznih torb, ki zagotavljajo enako vrhunsko zaščit...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati