Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Tipkovnica Logitech Usb Gaming G413 Us International Črna Osvetljena Mehanska Romer-g Slo Gravura (920-010437)
Referenca: G413SE
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti | |
Splošno | |
| Faktor oblike tipkovnice | Full-size (100%) |
| Vmesnik naprave | USB |
| Stikalo na tipko Tastatur | Mehansko |
| Razporeditev tipkovnice | QWERTY |
| Vrsta osvetlitve ozadja | LED |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
| Priporočena uporaba | Igranje |
| barva izdelka | Črna |
Obsežne podrobnosti | |
Tipkovnica | |
| Priporočena uporaba | Igranje |
| Vmesnik naprave | USB |
| Stikalo na tipko Tastatur | Mehansko |
| Razporeditev tipkovnice | QWERTY |
| Tastaturlayout | US International |
| Vhodna naprava | Ne |
| Faktor oblike tipkovnice | Full-size (100%) |
| Številska tipkovnica | Da |
| Tehnologija stikala na ključ | Logitech GL Tactile |
| Ključna potovalna pot | 4 mm |
| Gonilna sila | 50 g |
| Točka aktiviranja | 1,9 mm |
Oblikovanje | |
| Osvetlitev ozadja | Da |
| Vrsta osvetlitve ozadja | LED |
| Barva osvetlitve ozadja | Bela |
| Nastavljiva višina tipkovnice | Da |
| barva izdelka | Črna |
| Površinsko barvanje | Enobarvno |
| Material | Aluminij, polibutilen tereftalat (PBT) |
Maus | |
| Vključena miška | Ne |
Lastnosti | |
| Dolžina kabla | 1,8 m |
Uspešnost | |
| Vir energije | USB |
Teža in dimenzije | |
| Dimenzije tipkovnice (ŠxGxV) | 435 x 127 x 36,3 mm |
| Teža tipkovnice | 780 g |
Podatki o embalaži | |
| Navodila | Da |
| Število vključenih izdelkov | 1 kos(i) |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Tipkovnica Usb Maxline E-kb924 Us International...
Žična USB tipkovnica namenjena za vsakodnevno ali pisarniško uporabo.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
Pr...
Tipkovnica Trust Xalas Numerična Žična
Tipkovnica Havit Gamenote Usb Mehanska...
Mehanska USB tipkovnica za kar najboljše doživetje med igranjem iger ali vsakodnevno upora...
Gaming Tipkovnica Usb Logitech G512 Carbon...
Lastnosti
- Z LIGHTSYNC RGB lahko vsako tipko posebej osvetlimo s kar 16,8 milijoni različnih barv...
Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Logitech Mx...
LOGITECH MX Mechanical Mini Bluetooth grafit slo tisk tipkovnica
Spoznajte MX Mechanical in MX Me...
Tipkovnica Lenovo Usb Calliope De Nemška
priključek USB
...
Gaming Tipkovnica Žična Usb-c/a Asus Rog Strix...
VSESTRANSKA GAMING TIPKOVNICA
ROG Strix Scope II RX je vsestranska gaming tipkovnica, ki vključuje...
Gaming Tipkovnica Žična Usb-c/a Asus Rog Strix...
LASTNOSTI
- Hitro zamenljiva ROX NX Snow mehanska stikala V2 z boljšo akustiko in boljšim povratnim ...
Tipkovnica Žična Logitech K120 Slo | Slovenski...
Tipkovnica Brezžična Logitech Mx Keys Mini Us...
Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Logitech Pop...
VSE KOT OBIČAJNA
POP Icon Keys tipkovnica izstopa že s svojo zasnovo. Izdelana je iz reciklirane p...
Tipkovnica Genius Gaming Scorpion K215 - Slo
Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Logitech Pop...
VSE KOT OBIČAJNA
POP Icon Keys tipkovnica izstopa že s svojo zasnovo. Izdelana je iz reciklirane p...
Tipkovnica Usb Lenovo Preferred Pro Ii | Slo...
Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Usb-c Uvi Leaf...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati