Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Tipkovnica +miš Logitech Cordless Desktop Mk220 - Us Layout (920-003168)
Referenca: MK220US
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Oblika tipkovnice | Polna velikost (100 %) |
| Slog tipkovnice | Naravnost |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Vmesnik naprave | RF brezžični |
| Postavitev tipkovnice | QWERTY |
| Priporočena uporaba | Office |
| Barva izdelka | Črna |
| Miška vključena | Da |
| Vse podrobnosti | |
| in Tipkovnica | |
| Priporočena uporaba | Office |
| Vmesnik naprave | RF brezžični |
| Postavitev tipkovnice | QWERTY |
| Postavitev tipkovnice | Mednarodni EER |
| Oblika tipkovnice | Polna velikost (100 %) |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Frekvenčni pas | 2,4 GHz |
| Miška | |
| Miška vključena | Da |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optična |
| Število gumbov | 3 |
| Kolesce za pomikanje | Da |
| Vrsta pomika | Kolesce |
| Lastnosti | |
| Brezžični doseg | 10 m |
| Plug & Play | Da |
| Dizajn | |
| Slog tipkovnice | Naravnost |
| Barva izdelka | Črna |
| LED zasloni | Napajanje, stanje |
| Učinkovitost | |
| Vir energije | Baterija |
| Število baterij (tipkovnica) | 2 |
| Tehnologija baterij | Alkalna |
| Akumulator / vrsta baterije | AA |
| Število podprtih baterij | 8 |
| Podatki o embalaži | |
| Vključen sprejemnik | Da |
| Povezava brezžičnega sprejemnika | USB |
| Uporabniški priročnik | Da |
| Število vključenih izdelkov | 2 kosa |
| Širina embalaže | 50,8 mm |
| Globina pakiranja | 454 mm |
| Višina embalaže | 123,8 mm |
| Teža paketa | 603,3 g |
| Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Windows 10, Windows 11 |
| USB zahteva | Da |
| Podpora za druge operacijske sisteme | Chrom |
| Druge funkcije | |
| Vgrajeno | Ne |
| Logistični podatki | |
| Širina škatle za pošiljanje | 21,3 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 46,9 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 26,2 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 6 kg |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Tipkovnica Razer Tartarus V2
Gaming Tipkovnica Brezžična Logitech G915...
Tipkovnica Logitech Brezžična Ergonomska Wave...
UDOBNO TIPKANJE
Logitech Wave Keys je oblikovana kot val, ki dlani razporedi v bolj naravno drž...
Tipkovnica Bluetooth + Usb Logitech Mx Keys S...
FLUIDNA IZKUŠNJA TIPKANJA
Tipkovnica MX Keys S vsebuje nizke sferično vbočene in tihe tipke, ki...
Tipkovnica Logitech K120 Usb Črna Us Oem...
Glavne lastnosti:
- Polvisoke tipke
- Tiho tipkanje
- USB priklop
- Odporna proti manjšim količin...
Gaming Tipkovnica Usb Logitech G213 Prodigy Us...
Gaming Tipkovnica Brezžična + Bluetooth Asus...
ODLIČNA IZDELAVA
Ohišje tipkovnice ROG Azoth Extreme je izdelano iz aluminija in kovine...
Tipkovnica Bluetooth Cooler Master Mk770...
HIBRIDNA BREZŽIČNA TIPKOVNICA
Vsak pritisk na tipko je ravno pravi. Cooler Master MK770 je pravo o...
Tipkovnica Usb Dell Kb216 De | De Lokalizacija...
Tipkovnica Žična 3dconnexion Keyboard Pro Us...
Gaming Tipkovnica Žična Uvi Pride Mini Slo |...
OPTIČNO-MEHANSKA STIKALAUVI PRIDE Mini uporablja napredno tehnologijo stikal z infrardečim senz...
Gaming Tipkovnica Žična Logitech G915 X Gl...
NIZKOPROFILNA MEHANSKA ODLIČNOST
Logitech G915 X prinaša hitrost, natančnost in prilago...
Gaming Tipkovnica Brezžična, Usb Asus Rog Strix...
96% VELIKOST
Tipkovnica vsebuje vse funkcijske tipke in celo številčnico, enako kot obič...
Tipkovnica Žična Genius Ergo Kb-700 Slo - Us...
Genius Ergo KB-700 je visokokakovostna tipkovnica, zasnovana za ergonomsko in udobno uporabo. Obl...
Tipkovnica Žična Logitech K280e Us...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati