Slušalke Žične Naglavne 1x 3,5mm Stereo Epos |...
Lastnosti
- Odlična EPOS | Sennheiser kakovost zvoka
- Mikrofon s sistemom za odpravljanje hrupa iz ...
Referenca: TUF-H1
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne lastnosti | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Žično |
| Položaj zvočnika slušalk | Na ušesu |
| Frekvenca slušalk | 20 - 20000 Hz |
| Impedanca | 60 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Boom |
| Frekvenca mikrofona | 100 - 10000 Hz |
| Občutljivost mikrofona | -45 dB |
| Teža | 287 g |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralne |
| Barva izdelka | Črna |
| Nadzor glasnosti | Vrtljivi gumb |
| Dolžina kabla | 1,2 m |
| Plug & Play | Da |
| Združljivi izdelki | PC MAC PlayStation 4 PlayStation 5 Nintendo Switch Xbox Series X Xbox Series S |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žično |
| 3,5 mm vrata | Da |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Boom |
| Frekvenca mikrofona | 100 - 10000 Hz |
| Občutljivost mikrofona | -45 dB |
| Usmerjenost vgrajenega mikrofona | Enosmerno |
| Število mikrofonov | 1 |
| Izklop mikrofona | Da |
Slušalke | |
| Položaj zvočnika slušalk | Na ušesu |
| Frekvenca slušalk | 20 - 20000 Hz |
| Impedanca | 60 ohmov |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Pogonska enota | 4 cm |
| Zvočna izolacija | Ne |
Teža in mere | |
| Teža | 287 g |