Slušalke Brezžične Naglavne Bluetooth Stereo...
Slušalke JBL Tune 520BT pretakajo močan zvok JBL Pure Bass zahvaljujoč najnovejši t...
Referenca: 44001
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Barva izdelka | Bela |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Frekvenčni pas | 2,4–2,4835 GHz |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 32 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Občutljivost mikrofona | -29 dB |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 450 mAh |
Dolge podrobnosti | |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Brezžična |
| 3,5 mm vrata | Ne |
| Povezljivost USB | Ne |
| Bluetooth | Da |
| Bluetooth profili | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth različica | 5.0 |
| Frekvenčni pas | 2,4–2,4835 GHz |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Barva izdelka | Bela |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Vgrajen |
| Občutljivost mikrofona | -29 dB |
Baterija | |
| Na baterije | Da |
| Vrsta baterije | Integrirana baterija |
| Tehnologija baterije | Litij-ionska (Li-Ion) |
| Zmogljivost baterije | 450 mAh |
| Vhodna napetost (slušalke) | 5 V |
| Vhodni tok (slušalke) | 1 A |
| Čas neprekinjenega predvajanja zvoka | 40 h |
| Čas polnjenja baterije | 2 h |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Vir polnjenja | USB |
Obseg dobave | |
| Punilna postaja | Ne |
| Garancijska kartica | Da |
| Priloženi kabli | USB Type-C |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 32 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 103,5 dB |
| Pogonska enota | 3,2 cm |
Teža in mere | |
| Teža | 160 g |