Slušalke Brezžične Jbl Naglavne Bt/usb-c Live...
JBL Signature Sound in prostorski zvok
Skupaj z zmogljivim zvokom JBL Signature Sound 40-milimetr...
Referenca: GPROX

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 35 ohmov |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–10000 Hz |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna/kardioidna |
| Širina | 138 mm |
| Globina | 94 mm |
| Višina | 195 mm |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Vrsta izdelka | Slušalke |
| Slog nošenja | Naglavni trak |
| Priporočena uporaba | Igre |
| Vrsta slušalk | Binauralna |
| Barva izdelka | Črna |
| Dolžina kabla | 2 m |
| Virtualni prostorski zvok | Da |
| Tehnologija virtualnega prostorskega zvoka | DTS slušalke:X 2.0 |
Vrata in vmesniki | |
| Tehnologija prenosa | Žična |
| 3,5 mm vrata | Da |
| Povezljivost USB | Ne |
| Bluetooth | Ne |
Mikrofon | |
| Vrsta mikrofona | Bom |
| Frekvenca mikrofona | 100–10000 Hz |
| Aktivno odpravljanje hrupa | Da |
| Usmeritev vgrajenega mikrofona | Enosmerna/kardioidna |
| Odstranljiv mikrofon | Da |
Druge funkcije | |
| Avdio kanali | 7.1 kanali |
| 2,5 mm konektor | Ne |
| Popotni kovček | Da |
| Dolžina podaljška | 1,5 m |
| Izenačevalnik | Da |
Slušalke | |
| Položaj zvočnikov slušalk | Okrožni |
| Frekvenca slušalk | 20–20000 Hz |
| Impedanca | 35 ohmov |
| Občutljivost slušalk | 91,7 dB |
| Vrsta magneta | Neodim |
| Pogonska enota | 5 cm |
| Vrsta gonilnika | Hibridni |
Teža in mere | |
| Širina | 138 mm |
| Globina | 94 mm |
| Višina | 195 mm |
| Teža | 320 g |
Obseg dobave | |
| Avdio adapter je priložen | USB |
| Torba | Da |
| Naušniki | Da |
| Štetje | 1 |
Sistemske zahteve | |
| Podpira operacijske sisteme Windows | Da |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 106,5 mm |
| Globina embalaže | 232 mm |
| Višina embalaže | 242,5 mm |
| Teža paketa | 858 g |
Logistika | |
| Širina škatle za pošiljanje | 24,3 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 44,3 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 26,1 cm |
| Teža pošiljke | 3,9 kg |
Lastnosti dobavitelja | |
| Material | Aluminij, usnje, jeklo |