Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Spominski Ključek 128gb Usb 3.2 Kingston Kyson Dt 200/60mb (dtkn/128gb)
Referenca: DTKN-128
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 128 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| Hitrost pisanja | 60 MB/s |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Teža | 4 g |
| Barva izdelka | Srebra |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 128 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 200 MB/s |
| Hitrost pisanja | 60 MB/s |
| združljiv operacijski sistem td> | Okna 10, 8,1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), OS Chrome td> tr> |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Brez pokrova |
| Barva izdelka | Srebra |
| Obesek za ključe | Da |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
| PIN_zaščiten dostop | Ne |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 12,6 mm |
| Globina | 39 mm |
| Višina | 4,9 mm |
| Teža | 4 g |
Logistika | |
| Količina na škatlo za pošiljanje | 25 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 4,5 palca |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 12,1 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 9,4 cm |
| Teža škatle za pošiljanje | 403,9 g |
Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 101,6 mm |
| Globina embalaže | 56 mm |
| Višina embalaže | 114,3 mm |
| Teža paketa | 14,1 g |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 60 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -20 - 85 °C |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 5.0 4tb Crucial T705...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 4 TB | |||
| Strojn... | ||||
Spominski Ključek 1tb Usb 3.1 Sandisk Ultra...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 3.0 512gb Apacer...
APACER AS2280P4 M.2 2280 PCIe NVMe SSD ima ultra kompaktno ohišje velikosti 22 mm x 80 mm,...
Stojalo za vizitke levia kovinski črn 110449
- stojalo za vizitke
- kovinsko, črn
- dimenzija: 62 x 103 x 55 mm
Spominska Kartica Sdxc 64gb Sandisk Extreme Pro...
Dovolj hitro, da sledi dogajanju
Zagotovite si izjemne hitrosti pomnilniške kartice micro...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 3.0 4tb Crucial P3 2280...
Specifikacije
- SSD serija P3
- NVMe PCIe Gen3 3 x4
- Kapaciteta: 4 TB
- Format M.2 2280
- Hitrost se...
Spominska Kartica Microsdxc 128gb Kingston...
- Nov izdelek
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 1tb Gigabyte Aorus...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 1 TB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| H... |
Prenosni Disk Ssd 2tb Usb-c Samsung T7...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 3.0 2tb Wd Green Sn350...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Masovni ... | ||||
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 1tb Crucial P310...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Solid state drive - notranji | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Form Fac... | ||||
Spominski Ključek 256gb Usb 3.2 Sandisk Ultra...
Disk Ssd M.2 Nvme Pcie 4.0 500gb Crucial T500...
Micron Crucial T500 500GB PCIE GEN4 NVME M.2 - SSD (CT500T500SSD8), dobavni rok v delovnih dneh: ...
Spominski Ključek 128gb Usb 3.2 Siliconpower...
Disk Ssd 6,4cm (2,5") 800gb Pcie Gen3 U.2...
Capacity (GB) 800GB
Host Interface PCIe Gen3 x4 2,5" U.2
MTBF 2,000,00...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati