Prenosni Disk Ssd 4tb Usb 3.2 Samsung T7 Shield...
Odporen
Samsung T7 Shield je opremljen z IP65 zaščito pred vodo in prahom. Zunanjost je ...
Referenca: 256G-G46
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A/Micro-USB |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
| Faktor oblike | Slide |
| Barva izdelka | Črna |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Zmogljivost | 256 GB |
| Vmesnik naprave | USB Type-A/Micro-USB |
| Različica USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Hitrost branja | 150 MB/s |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Slide |
| Barva izdelka | Črna |
Varnost | |
| Skener prstnih odtisov | Ne |
Obseg dobave | |
| Količina na paket | 1 kos. |
Teža in mere | |
| Širina | 11 mm |
| Globina | 19,8 mm |
| Višina | 36,6 mm |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 0 - 45 °C |
| Temperaturno območje shranjevanja | -10 - 70 °C |
Samsung T7 Shield je opremljen z IP65 zaščito pred vodo in prahom. Zunanjost je ...
tip: Micro SDHC
kapaciteta: 32GB
hitrost: class 10 / UHS-1
branje: do 100MB/s
pisanje:
adapter:...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Ssd disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 1 TB | |||
| Vmesn... | ||||
APACER AS2280P4 M.2 2280 PCIe NVMe SSD ima ultra kompaktno ohišje velikosti 22 mm x 80 mm,...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost SSD diska | 1000 GB |
| Faktor oblike SSD | 2,5... |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati