Trdi Disk 18tb Seagate Exos X18 256mb - -...
FACTORY REFURBISHED
Trdi diski serije Exos X, so najbolj prilagodljivi diski v podatkovni sferi, ...
Referenca: 400145
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta ohišja | Vedro |
| Material | poliuretan |
| Barva izdelka | Modra |
| Širina | 100 mm |
| Globina | 40 mm |
| Višina | 154 mm |
| Širina palete | 24,5 cm |
| Dolžina palete | 45,5 cm |
| Višina palete | 39,5 cm |
Dolge podrobnosti | |
Oblikovanje | |
| Vrsta ohišja | Vedro |
| Material | poliuretan |
| Barva izdelka | Modra |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5 palca |
| Število podprtih naprav | 1 |
| Združljivost blagovnih znamk | Katera koli blagovna znamka |
| Zaščita | Odporen na udarce, odporen na praske, odporen na udarce |
| Zadrga | Da |
| Ohišje kablov | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 100 mm |
| Globina | 40 mm |
| Višina | 154 mm |
| Teža | 120 g |
| Notranje mere (Š x G x V) | 135 x 20 x 84 mm |
| Širina embalaže | 100 mm |
| Globina embalaže | 40 mm |
| Višina paketa | 180 mm |
| Teža paketa | 137 g |
Logistika | |
| Širina palete | 24,5 cm |
| Dolžina palete | 45,5 cm |
| Višina palete | 39,5 cm |
| Število škatel na paletni sloj | 9 |
| Število slojev na paleti | 3 |
| Količina na paleto | 960 kosov |
| Širina škatle za pošiljanje | 10,8 cm |
| Dolžina škatle za pošiljanje | 22,5 cm |
| Višina škatle za pošiljanje | 19 cm |
| Neto teža škatle za pošiljanje | 600 g |
FACTORY REFURBISHED
Trdi diski serije Exos X, so najbolj prilagodljivi diski v podatkovni sferi, ...
Corsair MP600 PRO. Shranjevalna zmogljivost SSD: 1000 GB, Faktor oblike SSD: M.2.
| Tip Naprave |
KINGSTON Canvas Select Plus microSD 64GB Class10 UHS-I adapter (SDCS3/64GB) spominska kartica
Kin...
- USB ključ 4GB
- vmesnik: USB 2.0
Kliknite TUKAJ za izjavo o skladnosti.
Življenje teče hitro – pridobite naš prenosni SSD SanDisk
Najlepši trenutki življenja se zg...
Model: Supersonic Rage Prime
Kapaciteta: 500GB
Barva: Bela
Vmesnik: USB 3.2 Gen.2 (Kompatibilen z...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Zmogljivost SSD pomnilnika | 1 TB |
| Faktor oblike SSD | M.2 |
| H... |
SAMSUNG 990 PRO 2TB M.2 PCIe 4.0 NVMe 2.0 (MZ-V9P2T0CW) s hladilnikom SSD
Ultimativni SSD
Dosež...
| Splošno | ||||
| Tip Naprave | Trdi disk - zunanji (prenosni) | |||
| Zmogljivosti | 2 TB | |||
| Strojn... | ||||
Doživite najhitrejšo varnostno kopijo v majhnem formatu!
Z zunanjim SSD diskom Premium Edition po...
KINGSTON SXS1000 prenosni 1TB USB3.2 Gen 2 (SXS1000R/1000G) zunanji rdeči SSD disk
Kingstonov zun...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati