Monitor Samsung 68,6 Cm (27,0") S27dg602su 2560x1440 Gaming 360hz Oled 0,03ms 2xhdmi Displayport 2xusb3.2 Pivot Dci-p3-99% Fre
Referenca: S27DG602SU
Z DDV
Osupljiva zmogljivost OLED z živahnimi barvami in neprimerljivim sijajem.Napredne tehnologije za ...
Količina
Na poti, Preverite prosto količino
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
  Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Osupljiva zmogljivost OLED z živahnimi barvami in neprimerljivim sijajem.Napredne tehnologije za preprečevanje pregorevanja. Hitrost osveževanja 360 Hz in odzivni čas 0,03 ms za nemoteno igranje iger.
Zaslon
  Diagonala zaslona 68.6 cm
  Ločljivost zaslona 2560 x 1440 slikovnih pik
  Naravno razmerje slike 16:9
  Tehnologija zaslona OLED
  Zaslon na dotik Št.
  HD tip Quad HD
  Vrsta plošče OLED
  LED osvetlitev Št.
  Zaslon svetlost (tipično) 250 cd/m2
  Zaslon svetlost (min) 200 cd/m2
  Odzivni čas 0.03 ms
  Zaslon obliko Ravno
  Kontrastno razmerje (tipično) 1000000:1
  Največjo hitrost osveževanja 360 Hz
  Zorni kot, horizontalni 178 °
  Zorni kot, navpični 178 °
  Prikažite število barv 1 milijarde barv
  Vidno velikost, horizontalno 59 cm
  Vidno velikost, vertikalni 33.4 cm
  Diagonala zaslona (meritev) 67 cm
  Visok Dinamični Razpon (HDR) podprte Da,
  Quantum dot barvna tehnologija Da,
    Učinkovitost
  NVIDIA G-SYNC Št.
  AMD FreeSync Da,
  AMD FreeSync tip FreeSync Premium Pro
  Blagovne znamke posebne tehnologije, Črna Izenačevalnika
  Odpravljanje utripanja slike tehnologijo Da,
  Igra značilnosti Super Arena igre na Srečo UX, Super Ultrawide GameView
  Windows podprti operacijski sistemi Windows 11
    Vrata & vmesniki
  Vgrajen USB hub Da,
  USB hub različica 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
  USB Tip-A nadaljnji pristanišča količina 2
  HDMI Da,
  HDMI pristanišča količina 2
  HDMI verzija 2.1
  DisplayPorts količina 1
  DisplayPort različica 1.4
  Slušalke Da,
  HDCP Da,
  HDCP različica 2.2
    Design
  Tržno pozicioniranje Igre na srečo
  Barva izdelka Srebrna
  Noge barve Srebrna
  Certificiranje UL Glare Brezplačno
    Večpredstavnostna
  Vgrajeni zvočnik(s) Št.
  Vgrajeno kamero Št.
  Vgrajen mikrofon Št.
    Ergonomija
  VESA montažo Da,
  Plošča vgradna vmesnik 100 x 100 mm
  Stene ansi Da,
  Nastavitev višine 12 cm
  Pivot Da,
  Pivot kota -92 - 92 °
  Swivelling Da,
  Vrtljivi kota obseg -30 - 30 °
  Prilagoditev nagib Da,
  Nagibni kot obseg -2 - 25 °
  Slika-v-Sliki Da,
  Prikaz na Zaslonu (OSD) Št.
  Črna izenačevalnik funkcija Da,
    Embalaža vsebina
  Stojalo vključeni Da,
  Kabli vključeni DisplayPort, HDMI
  Napajalni kabel dolžina 1,5 m
    Teža & mere
  Širina (s stojalom) 611.7 mm
  Globina (s stojalom) 263.5 mm
  Višina (s stojalom) 554.2 mm
  Teža (s stojalom) Za 6,9 kg
  Širina (brez stojala) 611.7 mm
  Globina (brez stojala) 49.2 mm
  Višina (brez stojala) 353.8 mm
  Teža (brez stojala) 3,8 kg
    Pakiranje podatkov
  Stojalo tip IMA stojalo
  Package širina 684 mm
  Package globina 464 mm
  Package višina 200 mm
  Package teža 9.5 kg
    Omrežja
  Wi-Fi Št.
  Ethernet LAN Št.
    Moč
  Razred energetske učinkovitosti (SDR) G
  Razred energetske učinkovitosti (HDR) G
  Poraba energije (SDR) na 1000 ur 31 kWh
  Poraba energije (HDR) na 1000 ur 44 kWh
  Poraba energije (tipično) 31 W
  Poraba energije (stanje pripravljenosti) 0,5 W
  Poraba moči (maks.) 140 W
  Poraba energije (izklopljen) 0,3 W
  Vhodna napetost AC 100 - 240 V
  AC vhodni frekvenci 50/60 Hz
  Napajanje tip Zunanjih
  Energetska učinkovitost lestvici A do G
  Evropski Proizvod Registra za Energijsko Označevanje (EPREL) kodo 1949558
    Delovni pogoji
  Delovna temperatura (T-T) 10 - 40 °C
  Operacijski relativna vlažnost zraka (H-H) 10 - 80 %
    Druge funkcije
  Poraba energije (DPMS) 0,5 W
  DCI-P3 pokritosti 99 %