Selotejp krep- papirnati eco 50x50 rjav
- selotejp krep
- papirnati eco
- 50x50
- rjava barva
Referenca: 535502
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB. Faktor oblike: Midi Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Črna. Podprti f...
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB. Faktor oblike: Midi Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Črna. Podprti faktorji oblike napajanja: PS2. Nameščeni ventilatorji (spredaj): 3x 140 mm, Premer podprtih sprednjih ventilatorjev: 120.140 mm, Premer podprtih stranskih ventilatorjev: 120.140 mm. Podprte velikosti trdih diskov: 2.5,3.5 palcev, faktor oblike SSD: 2.5". Širina: 245 mm, Globina: 507,7 mm, Višina: 525 mm.
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| faktor oblike | Midi stolp |
| Vrsta | PC |
| barva izdelka | Črna |
| Podprti faktorji oblike napajalnika | PS2 |
| Nameščeni ventilatorji (spredaj) | 3x 140 mm |
| Sprednji ventilatorji s podporo za premer | 120,140 mm |
| Premer podprtih stranskih ventilatorjev | 120,140 mm |
| Podprte velikosti trdih diskov | 2,5,3,5 carinska služba |
| Faktor oblike SSD | 2.5" |
| Široko | 245 mm |
| globina | 507,7 mm |
| Višina | 525 mm |
Thermaltake Ceres 500 TG ARGB. Faktor oblike: Midi Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Črna. Podprti f...
- selotejp krep
- papirnati eco
- 50x50
- rjava barva
BE QUIET! DARK POWER 13 750W (BN333) 80Plus Titanium modularni napajalnik postavlja lestvico za s...

⢠Merilo: 1:64
⢠Material: kovinsko podvozje, gumijasta kolesa
⢠LoÄeno vstavljen žaromet, tiskana ogledala
⢠VkljuÄen ekskluzivni display showcase
Dobavljivost:
| CPU vtičnica | 2066, 2011-V3, 2011, 1700, 1200, 1156, 1155, 1151, 1150, AM... |
Kompakten procesorski hladilnik za neprekinjeno delovanje, ki združuje nizko raven hrupa in odlič...


Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati