Monitor Hp 113 Cm (44,5") E45c G5 5120x1440...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

Referenca: 42M2N8900
Philips Evnia 42M2N8900 - Serija Evnia 8000 - OLED-Monitor - 4K - 106.7 cm (42") - HDR, Preseneti...

Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Philips Evnia 42M2N8900 - Serija Evnia 8000 - OLED-Monitor - 4K - 106.7 cm (42") - HDR, Preseneti vas natančna barvna reprodukcija igralnega monitorja Evnia OLED. Inovativni Ambiglow na novo definira igralno okolje, ki ste ga vajeni, in vam omogoča ne samo, da kar najbolje izkoristite svojo igralno napravo, ampak tudi na novo definirate standarde svoje igralne izkušnje. .
Obsežne podrobnosti |
|
Splošno |
|
| Vrsta | Ploski zaslon (TFT/LCD) |
| Barva | Bela |
Oglas |
|
| Diagonala slike (cm) | 106,7 cm |
| Diagonala slike (Zoll) | 42 " |
| Resolucija | 3840 * 2160 |
| Standard ločljivosti | UHD (3840x2160) |
| Kontrastno razmerje | 15000000:1 |
| Svetlost | 450 cd/m² |
Vmesniki/povezljivost |
|
| Video vmesniki | DisplayPort; Tip USBC |
| PC vmesniki | Vrsta USBC |
Avdio |
|
| Zvočnik | Da |
Tehnične specifikacije |
|
| Bildwiederholfrequenz (Hz) | 138 Hz |
| Prilagodljivost | nastavljiva po višini; nagibna |
Philips Evnia 42M2N8900 - Serija Evnia 8000 - OLED-Monitor - 4K - 106.7 cm (42") - HDR, Preseneti...

| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

![]() |
|
|
MEGA S8 Serija: Estetika in zmogljivost, združeni v eno.
Vstopite v prihodnost igranja in ... | |


MSI Pro MP241X. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23.8 palcev), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovn...

Napajalnik za računalnik REDRAGON GC-PS001 500W
Specifikacije:
- dvostranski prozoren trak, namenjen pritrditvi različnih predmetov na stene, vrata in okna
- en...


Strežniško ohišje 4U 4129L je 4U ohišje z globino 695mm in nudi dovolj prostora za visoko-zmoglji...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati