Monitor Lg 68,6 Cm (27,0") 27gs60qx 2560x1440...
| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 68.6 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1440 slikovnih pik | |||

Referenca: X-908
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Faktor oblike | Stolp |
| Vrsta | PC |
| Barva izdelka | Črna |
| Premer podprtih sprednjih ventilatorjev | 120 mm |
| Nameščeni zadnji ventilatorji | 1x 120 mm |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 120 mm |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5, 3,5 palca |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 510 mm |
| Višina | 530 mm |
| Priloženi kabli | USB |
| Teža paketa | 13,7 kg |
Dolge podrobnosti | |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Stolp |
| Vrsta | PC |
| Barva izdelka | Črna |
| Podprti faktorji oblike matične plošče | ATX, ITX, mikro ATX, Mini-ITX |
| Število 3,5-palčnih razširitvenih ležišč | 3 |
| Število 2,5-palčnih razširitvenih ležišč | 6 |
| Stransko okno | Da |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Modra, zelena, rdeča |
| Lokacija razsvetljave | žepni ventilator |
| Plošče iz kaljenega stekla | Da |
| Izboljšano upravljanje kablov | Da |
| Gumb za ponastavitev | Da |
| Gumb za vklop | Da |
| Največja višina hladilnika CPU | 16 cm |
| Največja dolžina grafične kartice | 42 cm |
Moč | |
| Priložen napajalnik | Ne |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa C | 2 |
| Avdio priključki | Da |
| Avdio izhod | Da |
Medij za shranjevanje | |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5, 3,5 palca |
Hlajenje | |
| Število podprtih sprednjih ventilatorjev (največ) | 2 |
| Premer podprtih sprednjih ventilatorjev | 120 mm |
| Nameščeni zadnji ventilatorji | 1x 120 mm |
| Število podprtih zadnjih ventilatorjev (največ) | 1 |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 120 mm |
| Na vrhu nameščeni ventilatorji | 2x 120 mm |
| Število najboljših podprtih oboževalcev (največ) | 2 |
| Podprti premeri ventilatorja (zgoraj) | 120,140 mm |
| Zmogljivost tekočinskega hlajenja | Da |
Teža in mere | |
| Širina | 210 mm |
| Globina | 510 mm |
| Višina | 530 mm |
| Teža | 11,8 kg |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | USB |
| Teža paketa | 13,7 kg |
Druge funkcije | |
| Priročnik z navodili | Da |
| Debelina plošče iz kaljenega stekla | 4 mm |