Monitor Philips 80 Cm (31,5") 32m1c5200w/00 1920x1080 Curved Gaming 240hz Va 5ms 2xhdmi Displayport Has 3h Srgb121,3% Evnia500
Referenca: 32M1C5200W
Z DDV
Philips Evnia 5000 32M1C5200WLED monitor gaming curved 32" (31.5" viewable) 1920 x 1080 Full HD (...
Količina
Na zalogi
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
  Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Philips Evnia 5000 32M1C5200WLED monitor gaming curved 32" (31.5" viewable) 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz VA 300 cd/m² 3500:1 0.5 ms 2xHDMI DisplayPort black>
Splošno
  Vrsta Prikaza LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix
  Energetski Razred Razred E
  Diagonala Velikost 32"
  Vidno Velikost 31,5 leta"
  Ukrivljen Zaslon Da (1500R)
  Vrsta Plošče VA
  Razmerje Med Širino In Višino 16:9
  Native Resolucijo Full HD (1080p) 1920 x 1080 na 240 Hz
  Pixel Pitch 0.36375 mm
  Slikovnih Pik Na Palec 69.93
  Svetlost 300 cd/m2
  Kontrastno Razmerje 3500:1
  Barva Podpora 16,7 milijonov barv
  Barvne Lestvice 121.3% sRGB (CIE 1931), 100.1% NTSC (CIE 1976)
  Odzivni Čas 4 ms (siva na siva), 0,5 ms (MPRT)
  Navpična Hitrost Osveževanja 48 - 240 Hz
  Horizontalna Osveževanja 30 - 255 kHz
  Igre na srečo Da,
  Horizontalni Zorni Kot 178
  Vertikalni Kot Gledanja 178
  Premaz Zaslona Anti-glare, 3H Trde Prevleke, Meglica 25%
  Osvetlitev Tehnologija WLED
  Barve Črna
  Dimenzije (Šxgxv) Za 70,9 cm x 30.8 cm x kar 63,8 cm - s stojalom (najvišji položaj)
  Teža 7.61 kg
    Povezovanje
  Vmesniki 2 x HDMI (HDCP 2.2) ¦ DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) ¦ Audio line-out (mini-jack)
    Mehanski
  Položaj Prikaza Prilagoditve Višini, swivel, tilt
  Naklona -5/+20
  Vrtljivi Kota 90
  Nastavitev Višine 130 mm
  VESA Montažo Vmesnik 100 x 100 mm
    Razno
  Kabli Vključeni 1 x DisplayPort kabel ¦ 1 x HDMI
  MTBF 50,000 uro(s)
  Varnostno Režo Tip Kensington security slot
    Moč
  Vhodna Napetost AC 100-240 V ac (50/60 Hz)
  Poraba energije SDR (V načinu) 26 kWh/1000h
  Poraba Energije (Tipično) 39.4 Watt
  Poraba energije Stojalo za 0.5 Watt
  Poraba Energije (Izklopljen) 0.3 W