Ohišje Fractal Design Meshify 2 Midiatx - Črna
Fractal Design Meshify 2. Faktor oblike: Stolp, Tip: PC, Barva izdelka: Črna. Podprti faktorji ob...
Referenca: 26514
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Toplotna prevodnost | 8,5 W/m K |
| Gostota | 2,5 g/cm³ |
| Bistvene sestavine | Ogljik |
| Teža | 4 g |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 82 mm |
| Globina embalaže | 15 mm |
Dolge podrobnosti | |
Funkcije | |
| Toplotna prevodnost | 8,5 W/m K |
| Gostota | 2,5 g/cm³ |
| Bistvene sestavine | Ogljik |
| Ni kapacitivno | Da |
| Neprevodno | Da |
| Viskoznost | 870 |
Podatki o embalaži | |
| Količina na paket | 1 kos. |
| Širina embalaže | 82 mm |
| Globina embalaže | 15 mm |
| Višina embalaže | 187 mm |
| Teža paketa | 11,8 g |
Teža in mere | |
| Teža | 4 g |
Tehnične podrobnosti | |
| Trajnostni certifikati | RoHS |