Vodno Hlajenje Lian-li Galahad 240 Sl V2 - 240mm Argb Črna (ga240slb)
Referenca: GA240SLB
Z DDV
i
UNI FAN SL120 ventilatorji
AIO komplet je opremljen z dvema 120 mm RGB ventilatorjema, ki nudit...
Količina
1-3 dni
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
  Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
i
UNI FAN SL120 ventilatorji
AIO komplet je opremljen z dvema 120 mm RGB ventilatorjema, ki nudita svetlobne učinke in skrbita za dober pretok zraka na hladilniku.
Aluminijast hladilnik
Troprekatna črpalka
Lastnosti
  • dimenzije: 273 x 124 x 27 mm
  • izdelan iz aluminija in plastike
  • dolžina cevi vodne črpalke: 400 mm
  • 2 ventilatorja UNI FAN SL120 (ARGB, 120 mm)
  • konektor: 4-pin PWM / 3-pin ARGB)
  • hitrost 800 - 1900 RPM
  • hrup: do 32 dB
  • dimenzije črpalke 87 x 74 x 62 mm
  • kontektor: 3-pin
  • osvetlitev ARGB
  • komplet je kompatibilen z intel LGA 1700, LGA 1200, LGA 115X, LGA 1366, LGA 775, LGA 2011, LGA 2066 in AMD AM4 podnožji