Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Ohišje Lian-li O11 Dynamic Xl (rog Certified) Atx - Bela
Referenca: O11DXL-W
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Faktor oblike | Midi stolp |
| Vrsta | PC |
| Material | Aluminij, SGCC, kaljeno steklo |
| Postavitev napajalnika | Nadstropje |
| Premer podprtih stranskih ventilatorjev | 120 mm |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 120 mm |
| Podprti premeri ventilatorja (zgoraj) | 120,140 mm |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5, 3,5 palca |
| Širina | 285 mm |
| Globina | 471 mm |
| Višina | 513 mm |
Dolge podrobnosti | |
Oblikovanje | |
| Faktor oblike | Midi stolp |
| Vrsta | PC |
| Material | Aluminij, SGCC, kaljeno steklo |
| Barva izdelka | Bela |
| Podprti faktorji oblike matične plošče | ATX,EATX,ITX,Micro ATX |
| Število 3,5-palčnih razširitvenih ležišč | 4 |
| Število razširitvenih rež | 8 |
| Stransko okno | Da |
| Primerno za | igre |
| Osvetlitev | Da |
| Barve osvetlitve | Več |
| Lokacija osvetlitve | Spredaj |
| Plošče iz kaljenega stekla | Da |
| Filter proti prahu | Da |
| Gumb za ponastavitev | Da |
| Gumb za vklop | Da |
| Največja višina hladilnika CPU | 16,7 cm |
| Največja dolžina grafične kartice | 44,6 cm |
| Največja dolžina napajalnika | 22 cm |
Moč | |
| Priložen napajalnik | Ne |
| Postavitev napajalnika | Nadstropje |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Število rež tipa C | 1 |
| Avdio priključki | Da |
| Avdio izhod | Da |
Medij za shranjevanje | |
| Podprte velikosti trdega diska | 2,5, 3,5 palca |
Hlajenje | |
| Število podprtih stranskih ventilatorjev (maks.) | 3 |
| Premer podprtih stranskih ventilatorjev | 120 mm |
| Število podprtih zadnjih ventilatorjev (največ) | 1 |
| Podprt premer zadnjega ventilatorja | 120 mm |
| Število najboljših podprtih oboževalcev (največ) | 3 |
| Podprti premeri ventilatorja (zgoraj) | 120,140 mm |
| Število podprtih spodnjih ventilatorjev (največ) | 3 |
| Spodnji ventilatorji s premerom | 120 mm |
Teža in mere | |
| Širina | 285 mm |
| Globina | 471 mm |
| Višina | 513 mm |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Monitor Dell 68,6 Cm (27,0") P2725he 1920x1080...
DELL P2725HE USB-C Hub LED-monitor 27" (68,58 cm) - IPS - 1920x1080 - 16:9 - 300cd/m? - 100Hz - H...

Monitor Lenovo 68,6 Cm (27,0") T27i-30...
Monitor ThinkVision T27i-30 je skrbno konfiguriran s funkcijami, ki zagotavljajo boljšo po...

Osnovna Plošča Lga1851 Msi B860m Gaming Plus...
- Reže : 1x PCIe 5.0 x16 (x16), 1x PCIe 4.0 x16 (x4) in 2x PCIe 4.0 x16 (x1)
- RAM : 4 reže DIMM ...
Ohišje Lian-li Odyssey X Atx - Srebrn
UČINKOVITO ZRAČENJE
Celoten koncept ohišja Odyssey X je zasnovan za dober pretok zraka. ...
Monitor Philips 68,6 Cm (27,0") 275s9jml...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetski Raz... | ||||

Baby Hug Ninica kuža z ropotuljo in grizalom
Primerno za starost: 0+ let
Dobavljivost:
- Nov izdelek
Monitor Asus 60,5 Cm (23,8") Pa247cv 1920x1080...

Ohišje Corsair 3000d Airflow Midiatx - Črna
Corsair CC-9011251-WW. Faktor oblike: Midi Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Črna. Vgrajeni ventilat...
Koš za smeti kovinski 12l levia bel
- kovinski koš za smeti
- volumen 12 litrov
- dimenzije: 266x218x280 mm
- cena za kos
Monitor Dell 60,5 Cm (23,8") U2422he 1920x1080...

Napajalnik - 800w Inter-tech Gps-800 Argus...
Argus GPS-800-zmogljiv in zanesljiv!

Argusova serija GPS pomeni močne in zanesljive napajalnike ...
Pametna Ura Samsung Galaxy Fit 3 ,roza
Prenosnik Lenovo 40,64 Cm (16,0") Thinkbook 16...
| Datum objave | 23. 4. 2024 |
| EAN / UPC / JAN | 198153124466 |
| Konec podpore | 28. 10. 2030 |
ZMOG... | |
Tiskalnik Multifunkcijski Laserski Čb Xerox...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati
