Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Zračni Hladilnik Noctua Nh-d15s - 24,6 Db 160mm Rjava (nh-d15s)
Referenca: NH-D15S
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Vrsta | Hladilnik |
| Premer ventilatorja | 14 cm |
| Hitrost vrtenja (min.) | 300 RPM |
| Hitrost vrtenja (največ) | 1500 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 24,6 dB |
| Pretok zraka | 140,2 m³/h |
| Najvišji zračni tlak | 2,08 mmH2O |
| Napetost | 12V |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 190 mm |
| Višina | 165 mm |
| Barva izdelka | Baker, kovinska |
Dolge podrobnosti | |
Storitve | |
| Priporočena umestitev | Procesor |
| Vrsta | Hladilnik |
| Premer ventilatorja | 14 cm |
| Podprte procesorske reže | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Združljivi procesorji | Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7 |
| Hitrost vrtenja (min.) | 300 RPM |
| Hitrost vrtenja (največ) | 1500 RPM |
| Raven hrupa (visoka hitrost) | 24,6 dB |
| Pretok zraka | 140,2 m³/h |
| Najvišji zračni tlak | 2,08 mmH2O |
| Srednji čas med napakami (MTBF) | 150000 h |
Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Baker, kovinska |
| Material | Aluminij, baker |
Uspešnost | |
| Poraba energije (standardno delovanje) | 1,56 W |
| Napetost | 12V |
| Termična konstrukcijska moč (TDP) | 220 W |
Teža in mere | |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 190 mm |
| Višina | 165 mm |
| Teža | 1,15 kg |
| Širina embalaže | 190 mm |
| Globina paketa | 225 mm |
| Višina embalaže | 235 mm |
| Teža paketa | 1,98 kg |
16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Monitor Lg 60,5 Cm (23,8") 24ba550-b 1920x1080...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Računalnik Mega Twr S7 I5-12400/intel...
![]() |
|
|
VIZIJA MEGA S7 SERIJE
Odkrijte vrhunec igralne zmogljivosti z našo Intel MEGA S7 serijo, k... | |
Električni Skiro Xiaomi 6 Lite Gl 300w 216wh...
Stol Gaming Genesis Nitro 440 G2 Črno-siv
NITRO 440 G2 - nova generacija stolov!
Genesis Nitro 440 G2 je stol, zasnovan za tiste, ki cenij...
Monitor Philips 68,6 Cm (27,0") 27e2n1100l...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Monitor Hp 68,6 Cm (27,0") V27i G5 1920x1080...
HP V27i G5. Diagonala zaslona: 68,6 cm (27 palcev), ločljivost zaslona: 1920 x 1080 slikovnih pik...

Monitor Lenovo 68,6 Cm (27,0") G27-20 1920x1080...

Računalnik Mega Mt S7x...
![]() |
|
|
MEGA S7X AMD AM4 Serija: Prilagodi, nadgradi, dominiraj.
MEGA S7X AM4 računalniki so zasno... | |
Monitor Samsung 86,4 Cm (34,0") S34dg850su...
| Zaslon | ||||
| Diagonala zaslona | 86.4 cm | |||
| Ločljivost zaslona | 3440 x 1440 slikovnih pik | |||

Ohišje Lian-li Sup01 Midiatx - Črna
Tehnične podrobnosti:
- Dimenzije: 403,45 x 212 x 534 mm (z nogami) (D x Š x V)
- Material: jeklo, k...
Ohišje Fractal Design Pop Air Miniatx - Bela Rgb
Fractal Design Pop Mini Air. Faktor oblike: Mini Tower, Tip: PC, Barva izdelka: Bela. Podprti fak...
Zvočniki Za Monitor Dell Sb521a Slim Soundbar...
Z najtanjšimi in najlažjimi zvočniki za monitorje na svetu lahko uživate v bogatem in kris...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati





