- Nov izdelek
Vse kategorije
- Orodje
- Motorne in električne žage
- Vrtne kose na nitko
- Vrtne kosilnice
- Robotske kosilnice
- Električno in motorno orodje
- Sadjarsko in vrtno ročno orodje
- Ročno orodje
- Električni podaljški
- Visokotlačni čistilniki
- Potopne črpalke
- Vijačniki, vrtalniki, udarna in rušilna kladiva
- Ostala orodja
- Žage
- Brusilniki
- Obliči
- Cepilniki drv
- Pometači
- Varilni aparati
- Prekopalniki
- Škarje za obrezovanje žive meje
- Žarnice
- Ročne svetilke
- Električna dvigala
- Agregati
- Kompresorji
- Rezkalniki
- Škropilnice
- Otroška in športna oprema
- Otroška vozila na akumulator
- Otroški poganjalci in vozila na pedala
- Notranje in zunanje večje igrače
- Otroško pohištvo
- Trampolini in rezervni deli za trampoline
- Kolesa
- Skiroji
- Otroške čelade in dodatki za otroška kolesa
- Vodni športi
- Plišaste igrače
- Igrače
- Družabne igre
- Sestavljanke
- Avtomobilčki
- Pripomočki za malčke
- Vlaki
- Globusi
- Lego kocke
- Plastelin
- Igrače na daljinsko upravljanje
- Makete
- Punčke
- Punčke
- Otroško orožje
- Otroška vozila na akumulator
- Ogrevanje
- Računalništvo
- Tablični računalniki
- Prenosni računalniki
- E-bralniki
- Monitorji
- Osebni računalniki
- Shranjevanje podatkov
- Tiskalniki
- Power bank
- Računalniški pripomočki
- Programska oprema
- Mrežna oprema
- Optični čitalniki
- UPS in prenapetostne zaščite
- Kabli
- Grafične kartice
- Spomini
- Garancije
- Ostali računalniški dodatki
- Procesorji
- Grafične postaje
- Strežniki
- Ostalo
- Osnovne plošče
- Ohišja in napajalniki
- POS oprema
- Akcijske kamere
- Čistila za računalnike in ostale naprave
- Računalniški stoli in mize
- Tablični računalniki
- Navigacije
- Zabavna elektronika
- Telefonija
- Za vroče poletne dni
- Urejena in lepa okolica
- Bela tehnika
- Mali gospodinjski aparati
- Sesalniki
- Robotski sesalniki
- Mešalniki
- Multipraktiki
- Mesoreznice
- Ožemalniki citrusov
- Grelniki vode
- Kavni aparati
- Kuhinjske tehtnice
- Aparati za peko kruha
- Električni žari
- Opekači kruha in sendvičev
- Cvrtniki
- Parni kuhalniki
- Likalniki
- Posoda in dodatki
- Parni čistilniki
- Aparati za vaakumiranje
- Ostali mali gospodinjski aparati
- Sušilniki perila
- Sesalniki
- Osebna nega
- Glasba
- Avto oprema
- Šolski in pisarniški pribor
- Shranjevanje vizitk
- Ravnila
- Škarje in lepila
- Pisarniške naprave
- Pisala in korekture
- Papir in mape
- Table
- Pisarniški koši za smeti in dežnike
- Ostali potrošni pisarniški material
- Kalkulatorji
- Registratorji in mape
- Papirne sponke
- Korekture
- Štampiljke
- Luknjači
- Skrb za zdravje zaposlenih
- Spenjači
- Lončki za svinčnike, sponke in kocke
- Stojala za selotejp in ročni lepilci
- Predalniki in odlagalni koški
- Blagajne in trezorji
- Brisače, WC papir,vrečke in čistila
- Svetilke
- Shranjevanje vizitk
- Baterije
- Ideje za darila
- Oprema za živali
- Izdelki brez kategorije
- Ženska oblačila
- Akcijski izdelki
- Novosti
Tablični Računalnik 27,9 Cm (11") Samsung Galaxy Tab S11 12gb 128gb Priloženo Pisalo Android 16 Srebrna 5g (sm-x736bzsreue)
Referenca: 707004
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 P... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 Pixel |
| Zmogljivost notranjega pomnilnika | 128 GB |
| Skladiščna zmogljivost | 12 GB |
| Ločljivost zadnje kamere (številčno) | 13 MP |
| Vrsta zadnje kamere | ena kamera |
| Ločljivost sprednje kamere (številčno) | 12 MP |
| Sprednja kamera | Da |
| Vrhunski standard WLAN | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podprta navigacijska funkcija (A-GPS) | Da |
| Integriran čitalec kartic | Da |
| Masa | 471 g |
| barva izdelka | Srebrna |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 P... |

16 drugi izdelki v isti kategoriji:
Monitor Aoc 68,6 Cm (27,0") U27e4cv 3840x2160...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

Napajalnik - 2200w Seasonic Prime Px 80plus...
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Splošna uspešnost | 2200 W |
| AC vhodna napetost | 115 - 240 V |
Prenosnik Lenovo 38,86 Cm (15,3") Ideapad Slim...
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E) / 16T, P-jedro do 4,9 GHz, E-jedro d... |
Prenosnik Acer 40,64 Cm (16,0") Nitro V 16...
Osnovna Plošča Lga1851 Asus B860m-a Wifi Atx...
ASUS Prime B860M-A WiFi LGA1851 mATX osnovna plošča
Matične plošče serije ASUS PRIME so strokovno...
- Nov izdelek
Vodno Hlajenje Gigabyte Aorus Waterforce Ii -...
Gigabyte AORUS WATERFORCE II 360 ICE procesor all-in-one fluid cooler 12 cm bel (GP-AORUS WATERFO...
Družabna igra s kartami Saboter
Å tevilo igralcev: 3-10 Äas igranja: 30 min Starost: 8+ let Saboter je vznemirljiva in strateÅ¡ka igra, ki preizkuÅ¡a vaÅ¡o sposobnost sodelovanja, zavajanja in sklepov. Pripravite se na nepredvidljive preobrate in napeto iskanje zlata!
Dobavljivost:
- Nov izdelek
Računalnik Mega Twr S7 I5-12400/intel...
![]() |
|
|
VIZIJA MEGA S7 SERIJE
Odkrijte vrhunec igralne zmogljivosti z našo Intel MEGA S7 serijo, k... | |
Monitor Aoc 68,6 Cm (27,0") Ag276uzd 3840x2160...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | OLED zaslon / OLED | |||
| Energetska Oznaka QR Kodo URL | Https://ep... | |||

Monitor Samsung 59,8 Cm (23,5") C24rg50fqr...
Ločljivost: 1920 x 1080 ( FHD )
Ukrivljen zaslon: Da
Prilagod...

Prenosnik Asus 40,64 Cm (16,0") Tuf Gaming A16...
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati



