- Nov izdelek
Računalnik Mega Mt S7x...
![]() |
|
|
MEGA S7X Intel Serija: Več kot samo igre: Izjemna zmogljivost za vsako nalogo.
Z osnovo na... | |
Referenca: 83HY009BSC
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
ZMOGLJIVOST |
|
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 350 (8C/16T, 2,0/5,0 GHz, 8 MB L2/16 MB L3) |
| Kategorija računalnika z umetno inteligenco | Copilot+ računalnik |
| NPU | Integrirana umetna inteligenca AMD Ryzen, do 50 TOPS |
| Grafika | Vgrajena grafična kartica AMD Radeon 860M |
| Čipset | Platforma AMD SoC |
| Spomin | 2x 16GB SODIMM DDR5-5600 |
| Pomnilniške reže | Dve reži za DDR5 SODIMM, z možnostjo dvojnega kanala |
| Največji pomnilnik | Ponudba do 32 GB DDR5-5600 |
| Shranjevanje | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Reža za shranjevanje | Modeli s procesorjem AMD Ryzen AI 5 340/350: dve reži M.2
• Ena reža M.2 2242 PCIe 4.0 x4 • Ena reža M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Največja podpora za shranjevanje | Do dva pogona, 2x M.2 SSD
• M.2 2242 SSD do 1 TB |
| Optični | Nobena |
| Čitalnik kartic | Čitalnik kartic microSD |
| Zvočni čip | Zvok visoke ločljivosti (HD) |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2 W x2, optimizirani z Dolby Audio |
| Mikrofon | 2x, matrika |
| Kamera | FHD 1080p + IR z zaslonko za zasebnost, senzor ToF |
| Baterija | 60 Wh |
| Napajalnik | Brez napajalnika |
OBLIKOVANJE |
|
| Prikaz | 16-palčni 2,8K (2880 x 1800) OLED zaslon, 500 niti, sijajni, 100 % DCI-P3, 120 Hz, DisplayHDR True Black 1000 |
| Zaslon na dotik | Nobena |
| Razmerje med zaslonom in ohišjem | 90 % AAR (razmerje aktivne površine) |
| Pero | Pero ni podprto |
| Tipkovnica | Osvetljeno od zadaj, slovensko |
| Sledilna ploščica | Večdotična sledilna ploščica Mylar brez gumbov, podpira natančno sledilno ploščico (PTP), 75 x 120 mm (2,95 x 4,72 palca) |
| Dimenzije (ŠxGxV) | 356,5 x 250,6 x 16,9 mm (14,03 x 9,87 x 0,67 palca) |
| Teža | Približno 1,69 kg (3,73 lbs) |
| Barva ohišja | Luna Grey |
| Material ohišja | Aluminij (zgoraj), aluminij (spodaj) |
| Površinska obdelava | Anodizacija Peskanje |
PROGRAMSKA OPREMA |
|
| Operacijski sistem | Nobena |
| Paketna programska oprema | Nobena |
POVEZLJIVOST |
|
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Brezžično omrežje (WWAN) | WWAN ni podprt |
| Ethernet | Brez vgrajenega etherneta |
| Standardna vrata | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2x USB-C (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 3.0 in DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz, 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x bralnik kartic microSD |
| Priklop | Različne rešitve za priklop, podprte prek USB-C. Za več združljivih rešitev za priklop obiščite Priklopna postaja za IdeaPad Slim 5 16AKP10. |
VARNOST IN ZASEBNOST |
|
| Varnostni čip | Omogočen TPM 2.0 vdelane programske opreme |
| Čitalnik prstnih odtisov | Brez bralnika prstnih odtisov |
| Druga varnost | Zaslonka za zasebnost kamere, IR kamera za Windows Hello (prepoznavanje obraza) |
STORITEV |
|
| Osnovna garancija | 2-letna garancija, kurirska dostava ali prevzem z oddajo v trgovini |
| Vključena nadgradnja | Nobena |
DODATKI |
|
| Priložena dodatna oprema | Nobena |
CERTIFIKATI |
|
| Zeleni certifikati | Skladno z ErP Lot 6/26, RoHS |
| Mil-Spec test | Opravljen vojaški test MIL-STD-810H (21 preizkušenih elementov) |
| Drugi certifikati | TÜV Rheinland Low Blue Light (strojna rešitev), TÜV Rheinland Flicker Free |
Informacije o modelu |
|
| Vrsta stroja | 83HY |
| Regija | JEJ |
| Država/regija | Hrvaška, Slovenija |
| EAN / UPC / JAN | 199274421670 |
| Datum objave | 19. 12. 2025 |
| Konec podpore | 2031-03-12 |