- Nov izdelek
Monitor Iiyama 60,5 Cm (23,8") Gb2466hsu-b1...
iiyama G-MASTER Red Eagle. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23,8 palca), ločljivost zaslona: 1920 x 10...

Referenca: 7706960
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 P... |
Varno naročanje
Hitra dostava: 1-3 dni
Možnost vračila ali menjave
Različne možnosti plačila
- ob dostavi - po predračunu - PayPal - debetne in kreditne kartice
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 Pixel |
| Zmogljivost notranjega pomnilnika | 128 GB |
| Skladiščna zmogljivost | 12 GB |
| Ločljivost zadnje kamere (številčno) | 13 MP |
| Vrsta zadnje kamere | ena kamera |
| Ločljivost sprednje kamere (številčno) | 12 MP |
| Sprednja kamera | Da |
| Vrhunski standard WLAN | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podprta navigacijska funkcija (A-GPS) | Da |
| Integriran čitalec kartic | Da |
| Masa | 471 g |
| barva izdelka | Srebrna |
Glavne značilnosti |
|
Splošno |
|
| Velikost zaslona | 27,9 cm |
| Ločljivost zaslona | 2560 x 1600 P... |

iiyama G-MASTER Red Eagle. Diagonala zaslona: 60,5 cm (23,8 palca), ločljivost zaslona: 1920 x 10...

Brother HL-L8230CDW je kompaktni brezžični A4 barvni LED tiskalnik, ki nudi hitro, zanesljivo in ...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | OLED zaslon / OLED - Smart monitor | |||
| Energetska Oznaka QR Kod... | ||||

| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | OLED zaslon / Quantum Dot OLED | |||
| Energetska Oznaka QR Kodo UR... | ||||

Baterija je združljiva z brezžičnim orodjem VonHaus E-Series. Polnilnik baterije potrebujete kupi...
| Splošno | ||||
| Vrsta Prikaza | LED osvetljen zaslon LCD / TFT active matrix | |||
| Energetska Ozn... | ||||

MOČ: 700W
PRIKLJUČKI:
1x (20+4)-pin Motherboard Connector
2x (4+4) +12V CPU Connector
4x (6+2)-pi...
Prilagodite velik 2.8" TFT zaslon s svojo osebno vsebino. Zaslon ima z...
UGREEN 55967 je avtomobilski nosilec in brezžični polnilec, zasnovan za serijo iPhone z magnet...
Matrexx 30 SI je majhno ohišje za računalnike M-ATX, idealno za igralce, ki ž...
![]() |
|
|
VIZIJA MEGA S4 SERIJE
Vstopite v svet brezhibne produktivnosti z našo Intel MEGA S4 serijo... | |
Vašega mnenja ni mogoče poslati
Prijavi komentar
Poročilo je bilo poslano
Vašega poročila ni mogoče poslati
Ocenite izdelek
Mnenje je bilo poslano
Vašega mnenja ni mogoče poslati